Darmowa dostawa od 299,99 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Zwilżacz do palców

( ilość produktów: 10 )

Porządkowanie dokumentów, przeszukiwanie ich, adresowanie kopert, przygotowywanie umów – prace biurowe bywają czasochłonne i żmudne. Dzięki drobnym, biurowym akcesoriom jak trymery, gilotynki, zszywacze czy niszczarki, możesz usprawnić codzienne czynności i zyskać cenne minuty. Takim pomocnym drobiazgiem są też zwilżacze do palców. Ten niepozorny element biurowej galanterii jest nieoceniony, jeśli na co dzień pracujesz z drukowanymi dokumentami.

Glicerynowe zwilżacze w trosce o skórę dłoni

Każdy, kto musiał kiedykolwiek przewertować kilkaset pism lub nakleić dziesiątki znaczków, wie, jakim ułatwieniem są wilgotne palce. Dzięki ich zwilżeniu kartki nie ślizgają się i nie sklejają ze sobą. Nasączone wodą niewielkie gąbki, osadzone w okrągłych pojemnikach to widok najczęstszy na pocztach, ale także w bibliotekach, recepcjach czy sekretariatach stanowią one nieocenioną pomoc. Tak zwane maczałki ułatwiają ręczne wertowanie kartek. By chronić skórę rąk, nasączone mogą być nie tylko wodą, ale i niewielką ilością gliceryny. Takie glicerynowe zwilżacze nie wysuszają palców. Skóra dłoni jest najbardziej narażona na wysychanie i mechaniczne uszkodzenia. Klimatyzowane, biurowe pomieszczenia i obecność stosów drukowanych pism nie służą dłoniom. Glicerynowy zwilżacz i krem do rąk to zatem konieczność, jeśli wertowanie kartek to twoja biurowa codzienność.

Praktyczne maczałki usprawnią wertowanie kartek

Tradycyjna, papierowa korespondencja ciągle nie wyparła elektronicznej i nic nie wskazuje na to, by miało to nastąpić w najbliższym czasie. Urzędowe postanowienia, zawiadomienia czy sądowe pisma nadal wymagają wysyłania ich listami poleconymi. Adresowanie dziesiątek czy setek kopert i naklejenie kilku znaczków na każdą z nich będzie przyjemniejsze i szybsze, jeśli zwilżysz znaczki, przyciskając na sekundę do mokrej gąbeczki. Niektóre zwilżacze do palców posiadają też właściwości antybakteryjne, a wszystko zależy od mieszanki, jaką nasączona jest gąbka, jednak tylko regularna wymiana zwilżacza na nowy gwarantuje higienę pracy.

Zaufane Opinie IdoSell
4.85 / 5.00 555 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-06-05
Z zakupu jesteśmy zadowoleni. Szybka realizacja zamówienia
2023-06-05
Szybko, sprawniwe
pixel