MICHAŁ JANKOWSKI BIURONET Reviews with ekomi-pl.com
Darmowa dostawa od 299,99 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Wąsy skoroszytowe do segregatora biurowe, wąsy metalowe, plastikowe do skoroszytów

( ilość produktów: 28 )

Niezbędnym elementem sprawnie funkcjonującego skoroszytu są wąsy, które ze względu na ich zastosowanie dzielimy na wąsy do segregatora oraz skoroszytowe. Ten mały i sprytny element charakteryzuje prostota działania, która pozwala utrzymać porządek w dokumentach, dzięki systemowi spinania luźnych kartek, tak aby utrzymać je w odpowiednim do tego miejscu i móc bezpiecznie przechowywać.

W naszym sklepie mogą Państwo zakupić różne rodzaje wąsy do segregatora. Oferujemy wąsy przeźroczyste, samoprzylepne - mają grubą warstwę kleju na spodzie, stosowane do segregatora, skoroszytu lub teczki, umożliwiające wpięcie materiałów bez używania dziurkacza. Artykuły te nie posiadają rozmiarów, pasują do każdego akcesorium.

Wąsy do segregatorów - dlaczego warto nam zaufać?

Chwalone przez klientów, co ma także potwierdzenie w częstotliwości ich zakupów, są wąsy do segregatorów z metalową blaszką. Składają się z części wykonanej z ekologicznego polipropylenu, natomiast wąsy zostały uzyskane z aluminium. Jedno opakowanie tych elementów posiada 25 sztuk wąsów, dostępnych od ręki w wielu wariantach kolorystycznych i bardzo atrakcyjnej cenie.

Wąsy do segregatora w naszej ofercie pochodzą od cenionych i doświadczonych w branży producentów - Donau oraz Durable, którzy dokładają wszelkich starań, aby stworzyć produkt nie tylko użyteczny, ale również cieszący oko klienta. Dlatego też oferowane przez nas kolory, sprawią, że nudny kolor segregatora lub teczki nabierze estetycznego i designerskiego wyglądu. W celu dokonania trafnego wyboru zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z pełną ofertą.

pixel