MICHAŁ JANKOWSKI BIURONET Reviews with ekomi-pl.com
Darmowa dostawa od 299,99 zł

Papier do drukowania dyplomów, certyfikatów kartki do dyplomów

( ilość produktów: 13 )

Dyplom jest bardzo ważnym dokumentem, który może potwierdzić zdobyte kwalifikacje, różnego rodzaju uprawnienia zawodowe, a może być także symbolem ukończenia kursu, wyróżnieniem w konkursie czy zawodach sportowych. Okazji do wręczenia dyplomu jest naprawdę wiele, ale jego otoczka, czyli sposób wręczenia oraz papier, na którym został wydrukowany lub napisany, jest równie ważna, jak samo uznanie. Wychodząc więc naprzeciw oczekiwaniom klientów, wprowadziliśmy do naszej oferty papier do dyplomów, a jego bogate wzornictwo nada się do wykorzystania zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci.

Papier do dyplomów - na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Wysokiej jakości papier do certyfikatów to gwarancja, że otrzymane wyróżnienie, podziękowanie czy potwierdzenie zdobytego zawodu zostanie na wiele lat w nienaruszonym stanie. Szczególną uwagę warto więc zwrócić na jego strukturę oraz gramaturę - to właśnie te dwa czynniki decydują o tym, czy papier jest wytrzymały i z dobrego materiału. Arkusz powinien charakteryzować się wysokim czynnikiem odpowiedzialnym za grubość - im wyższy parametr, tym lepsza jakość papieru. W asortymencie mogą spotkać Państwo produkty z gramaturą 170 g oraz 250 g. Właściwości te są więc wysokie - papier jest na tyle twardy, aby mógł zostać na długo w nienaruszonym stanie, a jednocześnie na tyle miękki, że bez problemu może przechodzić przez drukarkę, bez obawy o zagięcia czy zniszczenia. Tego rodzaju papier do dyplomów nadaje się do wypełniania ręcznego, druku laserowego lub atramentowego.

Szeroka gama asortymentu na każdą okazję

Największą ilość papieru do podziękowań i wyróżnień najczęściej wykorzystuje się w ważnych i dużych instytucjach, typu szkoła czy uczelnia. Warto więc dobrać papier do konkretnego wydarzenia, tak, aby wręczenie dyplomu była podniosłą chwilą oraz mogła zostać na długo w pamięci obdarowanego. Oferujemy bogate wzornictwo i kolorystykę, która została dopasowana tak, aby zaspokoić gusta wszystkich klientów. Polecamy specjalnie aranżowane, ozdobione różnymi postaciami z bajek papiery, które wywołają uśmiech na twarzy każdego dziecka. Posiadamy także prostszą i elegancją stylistykę papieru, przeznaczoną do samodzielnego stworzenia projektu dyplomu według preferencji. Dzięki różnorodnemu wzornictwu oraz szerokiej palecie kolorów do przygotowania wyjątkowo prezentującego się świadectwa, wyróżnienia czy certyfikatu wystarczy dobrej jakości długopis lub czarno - biała drukarka. W asortymencie znajdą Państwo papier do dyplomów w najpopularniejszym uniwersalnym formacie A4. W każdym opakowaniu znajduje się 25 arkuszy papieru satynowego, sprzedawanego w bardzo atrakcyjnej i zachęcającej cenie.

pixel