MICHAŁ JANKOWSKI BIURONET Reviews with ekomi-pl.com
Darmowa dostawa od 299,99 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Magnes do tablicy magnetycznej, zestawy magnesów

( ilość produktów: 116 )

Niezastąpiony element organizacyjny

Magnes to element lub urządzenie wytwarzające stałe pole magnetyczne. Początkowo wykorzystywany był wyłącznie w kompasach. Później trafił również do bardziej skomplikowanych i zaawansowanych technicznie rozwiązań elektrycznych, jak np. silnik, prądnica czy miernik elektryczny. Jednak prawdziwą furorę zrobił w zastosowaniach biurowych i domowych. Magnes do tablicy to obecnie niezwykle praktyczny element wykorzystywany przede wszystkim w celach organizacyjnych oraz edukacyjnych.  

Potrzebujesz magnesów z extrabiuro.pl!

Magnesy do tablicy magnetycznej od extrabiuro.pl to bezsprzecznie doskonała jakość i trwałość. Świetnie sprawdzają się np. do przypinania kartek nie tylko na odpowiednio przystosowanej do tego tablicy, ale również np. na lodówce. Można zapomnieć o niechlujnym przytwierdzaniu wszelkich informacji za pomocą taśmy klejącej, która nie tylko jest niepraktyczna w takich zastosowaniach, ale także bardzo często zostawia na powierzchni ślady trudne do usunięcia. Taśma ma zupełnie inne zastosowanie!  Zamiast tego warto zaopatrzyć się w zestaw magnesów do tablicy, dzięki któremu jednym ruchem przyczepisz kartkę do podłoża. Czysto, sprawnie i funkcjonalnie!  

Siła przyciągania

Nawet małe magnesy do tablic dostępne w ofercie extrabiuro.pl zaskakują swoją mocą i siłą przyciągania, która w zupełności wystarcza do skutecznego podtrzymywania przedmiotów przy powierzchni tablicy. Magnesy dają możliwość stabilnego i solidnego przytwierdzenia do tablicy dokumentów i różnych innych przedmiotów o odpowiedniej wadze, które mają przypominać np. o ważnych sprawach do załatwienia. W końcu między innymi w tym celu stworzono tablice naścienne. Dzięki magnesom zwiększysz swoje możliwości wykorzystania tablicy do celów organizacyjnych i edukacyjnych. Nasza propozycja to zastąpienie nudnych, „szarych”, zwykłych magnesów, które estetycznie wyłącznie odstraszają, kolorowymi i stylowymi elementami tablicowymi, które nie mają sobie równych na rynku. Magnesy na tablice marki Argo, Nobo, Bi-Office czy Grand to gwarancja wytrzymałości i funkcjonalności w połączeniu z nietuzinkowym designem. Kolorowe magnesy biurowe dostępne w ofercie extrabiuro.pl to magnetyczna siła, która pozwoli bez problemu przytrzymać w jednym miejscu kartki, arkusze czy nawet plakaty. Magnesy na tablicę magnetyczną w przypadku większości dostępnych modeli pokryte są wysokiej jakości tworzywem sztucznym, które deklasuje pod względem wizualnym i ergonomicznym standardowe, jednobarwne elementy. Ponadto magnesy zostały wyposażone w specjalne osłonki, które w praktyczny sposób ułatwiają przyczepianie oraz ściąganie magnesów z powierzchni tablicy. Co ciekawe, na takich osłonkach można wykonać dowolny spersonalizowany nadruk, który może mieć na przykład cel reklamowy lub informacyjny. To wszystko sprawia, że magnesy do tablicy magnetycznej stają się jeszcze bardziej wszechstronnymi i funkcjonalnymi elementami biurowymi. Logo Twojej firmy na magnesie, czemu nie?! Magnesy od extrabiuro.pl produkowane są w najprzeróżniejszych formach, jednak wszystkie one posiadają wspólną cechę - kompaktowość. Już po pierwszym użyciu zaskakują swoją siłą przyciągania!  

Kolorowi pomocnicy biurowi

Magnesy do tablic magnetycznych extrabiuro.pl to elementy o średnicy od 20 mm do 40 mm, pakowane najczęściej po 10 sztuk. Nasze magnesy cieszą się ogromną popularnością zarówno w firmach, jak i w placówkach edukacyjnych czy instytucjach publicznych. Doskonale sprawdzają się w salach wykładowych, w których prowadzone są wszelkiego rodzaju prezentacje, meetingi, szkolenia czy spotkania biznesowe. Magnesy do tablic to nowoczesne rozwiązanie nadające oryginalności, przejrzystości i funkcjonalności prowadzonym pracom biurowym oraz edukacyjnym. Magnesy to użyteczne akcesoria pozwalające na wykorzystanie wszystkich możliwości tablicy. Nasze produkty są wyjątkowo mocne, pozwalając na utrzymanie stosunkowo dużych ciężarów. To coś, czego nie potrafią zwykłe magnesy, które już po chwili ześlizgują się i spadają. Magnesy od extrabiuro.pl spełniają swoją funkcję w stu procentach, często podtrzymując ciężar przedmiotów o wiele większy od ciężaru ich samych. Moc jest z nimi!  

Extra magnesy na tablice, które warto kupić

Tablica to najczęściej jeden z elementów wykorzystywanych podczas przeprowadzania prezentacji, szkolenia czy konferencji. Można na niej, oczywiście, referować materiały udostępniane z komputera poprzez rzutnik. Co jednak w przypadku braku takiego osprzętu elektronicznego? Wówczas z pomocą przychodzą magnesy na tablicę magnetyczną. Jedno jest pewne – nasze produkty charakteryzują się wysoką wytrzymałością, żywotnością i solidnością wykonania. Korzyścią dodaną jest ich nowoczesny design, który przykuje uwagę każdego! Sprawdź naszą ofertę i wybierz prawdopodobnie najlepsze magnesy do tablicy na rynku! Złóż zamówienie. My zajmiemy się resztą!

pixel