MICHAŁ JANKOWSKI BIURONET Reviews with ekomi-pl.com
Darmowa dostawa od 299,99 zł

Pieczątki biurowe, sklep z pieczątkami

( ilość produktów: 16 )

Pieczątki biurowe to akcesoria, które w istotny sposób poprawiają efektywność pracy z dokumentami firmowymi i urzędowymi. Bez względu na to, czy pracujesz w księgowości, prowadzisz własną działalność gospodarczą, wystawiasz faktury, raporty i sprawozdania czy też zarządzasz odpowiednim przepływem dokumentacji w organizacji, pieczątki samotuszujące pomogą Ci sprawnie i szybko uporać się z codziennymi obowiązkami. Te akcesoria po prostu musisz mieć!  

Extra pieczątka dla Twojej firmy

Głównym zadaniem pieczątki jest pozostawienie trwałego odcisku na papierze lub innym podłożu. W odróżnieniu od pieczęci nie wymaga ona stosowania dodatkowego nośnika odbitki (np. laku itp.). Pieczątki do biura są nieodłącznym i bardzo przydatnym elementem każdej firmy bez względu na branże i obszar jej działalności.

Pieczątka firmowa to kompaktowych rozmiarów automat samotuszujący, który pełni funkcję informacyjną i jest wykorzystywany do identyfikacji danego przedsiębiorstwa czy instytucji lub osoby piastującej konkretne stanowisko. Niekiedy pieczątka może zostać wykorzystana również jako faksymile lub pieczątka imienna. Pieczątki dla firm od extrabiuro.pl posiadają najczęściej gumki polimerowe, dzięki którym zyskujesz gwarancję precyzyjnego odbicia. Masz również możliwość dobrania odpowiedniego koloru tuszu do własnych potrzeb i preferencji (m.in. czarny, czerwony, żółty, fioletowy, niebieski czy zielony). Do wyboru, do koloru!

Warto zaznaczyć, że wielkość pieczątki jest zazwyczaj uzależniona od ilości informacji, jakie chcemy umieścić na dokumencie. Jeżeli istnieje taka konieczność, może to być nawet 6 linijek tekstu. Ciekawostka! Niektóre firmy wykorzystują pieczątki z kodami QR, które zawierają link do ich strony www lub innych istotnych informacji na temat działalności przedsiębiorstwa.  

Pieczątka z prawnego punktu widzenia

Jeżeli decydujesz się na wyrobienie własnej pieczątki firmowej, musisz zwrócić uwagę na przepisy dotyczące obrotu prawnego i gospodarczego zawarte w ustawie z dnia 6 marca 2018 roku Prawo przedsiębiorców (Dz. U. 2018 poz. 646). Jest w nich mowa o obowiązku uwzględnienia w dokumentach wszystkich niezbędnych danych, które pozwalają na uwiarygodnienie oraz identyfikację konkretnego podmiotu.

W zależności od formy prawnej organizacji może się różnić zakres obligatoryjnych elementów pieczątki do biura. Niektóre informacje powinny dotyczyć zarówno spółki cywilnej, jak i handlowej. Mowa tutaj m.in. o pełnej nazwie firmy, imieniu i nazwisku osoby posługującej się pieczątką firmową, numerze NIP oraz adresie siedziby firmy. W przypadku, gdy organizacja jest spółką cywilną, wówczas konieczne jest dodanie także informacji o kapitale zakładowym, numerze KRS i sądzie rejestrowym. Jest to podyktowane zapisami w ustawie z dnia 15 września 2000 roku Kodeks spółek handlowych (Dz.U. 2000 Nr 94 poz. 1037).  

Pieczątki biurowe, które informują

Dzięki pieczątkom dostępnym w ofercie extrabiuro.pl możesz w kilka sekund ostemplować niezbędne dokumenty, natomiast dane znajdujące się na przystawionej pieczątce nawet po wielu miesiącach pozwolą na zweryfikowanie, kto przyjął dany dokument. Zapewni to ład i porządek w firmowym procesie administracyjno-księgowym. Dodatkowo za pomocą pieczątek z informacją „wpłynęło”, „zapłacono gotówką” czy też „sprawdzono pod względem merytorycznym i rachunkowym” masz możliwość zachowania ładu i transparentności w płatnościach i fakturach, co pozwoli wyeliminować ryzyko np. nieterminowego regulowania zobowiązań finansowych. Dużym zainteresowaniem cieszą się także duże pieczątki dekretacyjne, tworzone według indywidualnych potrzeb danego przedsiębiorstwa. Bez względu jednak na rodzaj pieczątki dla firm, znacząco ułatwią one Twoją codzienną pracę i zapewnią efektywną oraz skuteczną segregację dokumentów.  

Pieczątki samotuszujące od extrabiuro.pl – ekstraklasa wśród pieczątek

Pieczątka imienna, czyli wzór z imieniem, nazwiskiem oraz pełnionym stanowiskiem, jest często atrybutem kierownika, dyrektora czy pełnomocnika, a także np. specjalisty ds. BHP. Takie wkłady tuszujące idealnie sprawdzą się w przypadku wszystkich osób, w gestii których leży sygnowanie dokumentów swoim imieniem i nazwiskiem, a także oznaczanie różnego rodzaju list czy dyplomów.

Pieczątki biurowe ze wzorem potwierdzającym zgodność z oryginałem służą, jak sama nazwa wskazuje, do potwierdzania wiarygodności kopii dokumentów (np. umów, faktur, rachunków, dokumentów kadrowych itp.). Sklep z pieczątkami extrabiuro.pl to również dostęp do pieczątek potwierdzających zgodność z oryginałem z datownikiem, które zapewniają jeszcze większą wydajność pracy. Wystarczy ustawić odpowiednią datę, a dokument opatrzyć jedynie własnoręcznym podpisem lub parafką. Równie popularną opcją jest wzór pieczątki z nr konta, które doskonale nadają się np. do pracy w banku, ale także jako pieczątka firmowa.  

Oferujemy tanie pieczątki biurowe dopasowane do Twoich indywidualnych preferencji oraz potrzeb konkretnej działalności. Akcesoria biurowe w naszym sklepie internetowym dostępne są w różnych rozmiarach i kształtach. Zmieszczą się na nich wszelkie informacje, których potrzebujesz. Pieczątki biurowe używane są często i wielokrotnie, stąd też powinny charakteryzować się trwałością oraz niezawodnością. Produkty extrabiuro.pl spełniają wszystkie te wymogi, a nawet więcej.

Sprawdź naszą ofertę, wybierz optymalne pieczątki dla swojej działalności i złóż zamówienie. My zajmiemy się resztą!

pixel