MICHAŁ JANKOWSKI BIURONET Reviews with ekomi-pl.com
Darmowa dostawa od 299,99 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Dżety samoprzylepne: kryształki, perełki

( ilość produktów: 38 )

Prace kreatywne to świetna zabawa. Rozwijają abstrakcyjne myślenie i zdolności manualne. Oprócz nożyczek, kleju i kartek, do kraftowych aktywności zazwyczaj niezbędne są artykuły szkolne, takie jak naklejki, włóczki, koraliki czy dżety ozdobne. Zdobią kartki okolicznościowe i zaproszenia, ale świetnie sprawdzają się też w projektach 3D.

Kryształki samoprzylepne i perełki

Dżety samoprzylepne mogą posłużyć do dekoracji dowolnych przedmiotów: maskotek, figurek, domków dla lalek. Czarne dżety sprawdzą się jako oczy. Kryształki samoprzylepne pięknie odbijają światło, podobnie jak perełki i diamenciki - z powodzeniem mogą być elementami pierwszej, samodzielnie wykonanej biżuterii. Błyszczące, kolorowe dżety zachęcają dzieci do eksperymentowania i zaangażowania w prace i zabawy kreatywne. Korzyści z nich płynące są bardzo liczne. Nie tylko wspomagają integrację sensoryczną dziecka na etapie przedszkolnym i szkolnym, ale także rozwijają zmysł artystyczny, estetyczny i kreatywność. Im więcej akcesoriów, tym lepsza zabawa! Projektowanie i wykonywanie dekoracji, ozdób świątecznych, figurek zwierząt etc. pomaga ćwiczyć koncentrację i redukuje stres. Nie bez powodu prace kreatywne są elementem m.in. terapii zajęciowej. Praca nad obiektami w trójwymiarowej przestrzeni stanowi balans do czas spędzanego przed ekranem komputera i w wirtualnym świecie. Dżety i inne zdobienia inspirują i wydobywają kreatywny potencjał dzieci. Zachęcamy do plastycznych i artystycznych eksperymentów z ich wykorzystaniem.

Dekoracje świąteczne z użyciem ozdobnych dżetów

Kolorowe dżety są fantastycznym sposobem na zdobienie dekoracji świątecznych, zarówno bożonarodzeniowych, jak i wielkanocnych. Dzieci uwielbiają używać ich na warsztatach artystycznych i lekcjach plastyki. Arkusze pokryte dżetami będą wspaniałym prezentem dla każdego dziecka, które lubi prace ręczne. W Extrabiuro oferujemy m.in. dżety Fiorello - uznanej marki artykułów plastycznych i kreatywnych, inspirującej rodziców do kreatywnego i radosnego spędzania czasu z dziećmi.

pixel