MICHAŁ JANKOWSKI BIURONET Reviews with ekomi-pl.com
Darmowa dostawa od 299,99 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Numerator: ręczny, automatyczny, samotuszujący

( ilość produktów: 11 )

Jeśli szukasz produktu, który usprawni twoją pracę i pomoże ci automatycznie ponumerować, na przykład dokumenty lub pracę magisterską, wybierz dostępny w naszym sklepie numerator — ręczny lub automatyczny. Z pewnością pomoże ci on w monotonnej i mozolnej pracy oraz pozwoli zaoszczędzić czas, który możesz wykorzystać na inne czynności. Gwarantujemy niebywały, łatwy i przyjemny komfort użytkowania oraz szybkość i dokładność w pracy i w nauce.

Numeratory do nabijania numerów to specyficzny rodzaj klasycznego stempla, pozwalający na znakowanie seryjne cyframi. Do wyboru są numeratory automatyczne oraz ręczne. Tego typu urządzenia mogą oferować wiele dodatkowych funkcji, w tym m.in. automatyczne powtórzenia, płytkę tekstową lub datownik. Najważniejsze więc, aby wybrać numerator, który spełni wszystkie Twoje potrzeby. Pomożemy Ci w podjęciu najlepszej decyzji! W przypadku numeratorów bardzo ważna jest ich konstrukcja. Obudowa musi zapewniać odpowiednią stabilność i trwałość wykonania, dlatego też oferta obejmuje wyłącznie urządzenia wyprodukowane z wysokogatunkowego metalu lub metalowego rdzenia połączonego z obudową wytworzoną z tworzywa sztucznego. Taka konstrukcja daje gwarancje niezawodności i długiej żywotności. Numeratory powinny być również wygodny w użytkowaniu, a praca z nimi przyjemna i efektywna, szczególnie podczas intensywnej, wielogodzinnej eksploatacji. Wszystkie te założenia spełniają w stu procentach numeratory automatyczne od extrabiuro.pl!  

Numerator automatyczny – uniwersalność przede wszystkim

Numerator automatyczny działa praktycznie na tej samej zasadzie co zwykły automat samotuszujący. Sprężyna znajdująca się we wnętrzu korpusu urządzenia pod wpływem nacisku obraca płytkę tekstową, pozwalając tym samym na wykonanie odbicia. Numeratory są wyposażone w mechanizm, którego zadaniem jest automatyczna zmiana kolejnych cyfr (1,2,3,4 itd.). Dzięki temu prostemu, lecz skutecznemu rozwiązaniu, praca bez konieczności robienia sobie przerw na zmianę kolejnych cyfr, staje się łatwiejsza i efektywniejsza. Numeratory do nabijania numerów mogą oferować swoim użytkownikom dodatkowe praktyczne funkcje, jak np. programator, który umożliwia wykonywanie powtórzeń. Dla przykładu, przy ustawieniu na 3 powtórzenia odbicie będzie wyglądało w następujący sposób: 1,1,1,2,2,2,3,3,3. Różnorodność modeli w naszej ofercie sprawia, że z pewnością znajdziesz taki numerator, który w stu procentach będzie odpowiadał Twoim oczekiwaniom.

Numerator automatyczny zastąpi cię w ręcznym numerowaniu stron. Posiada możliwość zmiany numeru i znajduje zastosowanie w biurach, firmach transportowych, na poczcie, w działach produkcyjnych, kontroli jakości, w kasach biletowych, w bankach i w wielu innych miejscach. Taki numerator wyglądem przypomina datownik i skonstruowany jest tak, aby możliwe było w nim ustawienie czcionek pozwalające na odcisk pokazujący cyfry.

Można go stosować na biletach, kartach gwarancyjnych, fakturach, przy ręcznym numerowaniu stron, podczas porządkowania wielostronicowych dokumentów oraz w wielu innych przypadkach wymagających efektywnego i precyzyjnego numerowania. Ciekawą funkcją w naszych urządzenia jest opcja numerowania dokumentów. Zastosowane rozwiązanie daje możliwość kolejnego i ciągłego znakowanie faktur, umów czy rachunków. Każda następna odbita cyfra jest o 1 numer większa od poprzedniej. Można również wybrać inną konfigurację, jak np. 1,1; 2,2; 3,3 itd. Dostępna jest także opcja, pozwalająca na wyłączenie jednego z pół urządzenia poprzez jego ręczne obniżenie.

Numeratory automatyczne w sklepie extrabiuro.pl dostępne są w kilku różnych, funkcjonalnych wersjach. Dużą popularnością cieszą się modele 6-cyfrowe. W sprzedaży znajdują się także numeratory 9, a nawet 13- cyfrowe. Wszystko zależy od Twoich potrzeb. Nasze numeratory, szczególnie te posiadające aluminiową konstrukcję, dysponują najczęściej większymi gabarytami, przez co są nieco cięższe, ale za to bardziej wytrzymałe. Jeżeli jednak szukasz pieczątki numerycznej o niewielkich rozmiarach i wadze, warto zwrócić uwagę m.in. na modele marki Trodat oraz Eagle.  

Obsługa numeratora automatycznego? Nic prostszego!

Obsługa numeratora polega przede wszystkim na prostych czynnościach wymiany wkładki tuszującej, ustawienia odpowiednich numerów za pomocą pierścieni numeratora, a także na nasączeniu wkładki tuszem. Działanie tego typu urządzenia nie jest skomplikowane i opiera się w głównej mierze na poprawnym ustawieniu pożądanego numeru w celu odbijania go na dużej ilości kartek dokumentów. Ilość dostępnych cyfr zależy od konkretnego modelu numeratora automatycznego. Po dociśnięciu przycisku urządzenia płytka tekstowa opuszcza się do dołu i następuje odbicie tuszu na dokumencie. Sposób ustawiania danego nas numeru jest także uzależniony od modelu numeratora. Zazwyczaj odbywa się to poprzez dociśnięcie numeratora tak, aby doszło do jego zablokowania. Następnie należy ustawić odpowiednie cyfry, wykorzystując w tym celu patyczek regulacyjny. Odblokowanie urządzenia odbywa się poprzez ponowne jego dociśnięcie. To wszystko. Ale numer!  

Numeratory ręczne – klasyka w nowoczesnym wydaniu

Numerator ręczny wymaga każdorazowo manualnego ustawienia cyfr, nie posiada więc możliwości automatycznej ich zmiany. Obsługa tego mechanizmu jest banalnie prosta. Wystarczy ustawić cyfry w pożądanej kolejności i można dokonywać odbić na papierze. Należy jednak pamiętać, że ciąg liczb pozostanie taki sam, dopóki nie zostanie wprowadzona jego korekta. Numeratory ręczne dostępne są w dwóch wariantach - samotuszujących oraz taśmowych. W tej drugiej opcji niezbędne jest zewnętrzna poduszka z tuszem, podobnie, jak ma to miejsce w przypadku tradycyjnych stempli drewnianych.  

Postaw na profesjonalne numeratory od extrabiuro.pl

Każdy z oferowanych numeratorów produkowany jest przez renomowanych producentów, których marka gwarantuje wysoką jakość oraz odpowiednią wytrzymałość produktu. Każdy numerator posiada odpowiednią dla swojego modelu wielkość czcionki oraz długość cyfr umieszczonych w jednym rzędzie. Dostępne są 6 i 8 cyfrowe numeratory 4 -milimetrowe z wkładem samotuszującym i metalową obudową, które dodatkowo wyposażono w ergonomiczny uchwyt zapewniający precyzyjniejszą i przyjemniejszą pracę. Jeżeli jednak szukasz większych czcionek, wartym uwagi modelem jest numerator 10-cyfrowy marki Reiner z wielkością czcionki wynoszącą 4,5 mm. Dla naprawdę wymagających odbiorców mamy w ofercie m.in. 12-cyfrowy numerator automatyczny marki Eagle o wysokości czcionki 4mm. Oczywiście, to tylko niektóre nasze propozycje.

Każdy nasz numerator ręczny oraz automatyczny odznaczają się wytrzymałą konstrukcją i poręcznym uchwytem, a stempel zawiera wkład samotuszujący. W naszym asortymencie znajdziesz również różnego rodzaju akcesoria biurowe oraz dodatki do numeratorów. Ułatw sobie pracę i spraw sobie któryś z naszych numeratorów właśnie teraz.

Sprawdź naszą ofertę i zamów numerator samotuszujący odpowiadający Twoim potrzebom. My zajmiemy się resztą!

pixel