MICHAŁ JANKOWSKI BIURONET Reviews with ekomi-pl.com
Darmowa dostawa od 299,99 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

O firmie

EXTRABIURO to internetowa hurtownia papiernicza, w której stawiamy na nowoczesność, szybkość i jakość.

 

 

Dokładamy wszelkich starań, by współpraca i realizacja zamówień była skuteczna i profesjonalna. Wierzymy, że da się połączyć najlepsze kompetencje hurtowni z wygodą Internetu. Już od ponad 30 lat sprzedajemy w naszej hurtowni stacjonarnej dzięki czemu na bieżąco możemy słuchać naszych klientów i wprowadzać do sprzedaży produkty których poszukują. Wieloletnia współpraca z dostawcami sprawiła, że stali się oni naszymi partnerami i gwarantują nam codzienną dostawę a dzięki temu my możemy wysłać Twoje zamówienie nawet w 24h.

Wybrane marki z którymi współpracujemy

W naszym sklepie znajdziesz ponad 15tys produktów z kategorii biurowych, szkolnych jak i chemicznych oraz spożywczych. Nasza oferta ma pomóc Ci dokonać zakupów dla swojego biura w jednym miejscu bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów wysyłki.

Jeśli pracujesz w szkole, urzędzie, przedszkolu możesz u nas liczyć na odroczony termin płatności. Naszym stałym klientom również wyślemy zakupy z odroczonym terminem.

Wiemy jak miło jest dostawać prezenty. Dlatego przygotowalismy spersonalizowany program lojalnościowy. Za zebrane punkty możesz zdobyć darmową wysyłkę, wybrać sobie prezent lub po prostu zrealizować mega kod rabatowy.

Nasza praca jest takim naszym dojrzałym już dzieckiem, które cały czas chcemy rozwijać, "usprawniać". Łącznie nasza extrabiurowa rodzina liczy ponad 30 osób więc masz gwarancję że naszą pracę wykonujemy bardzo dobrze,

pixel