MICHAŁ JANKOWSKI BIURONET Reviews with ekomi-pl.com
Darmowa dostawa od 299,99 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Aktówki damskie i męskie, skórzane torby

( ilość produktów: 17 )

Eleganckie aktówki to nieodłączny atrybut w wielu zawodach. Jeśli spotkania z klientami i kontrahentami poza terenem firmy lub kancelarią są twoją codziennością, skórzana teczka na dokumenty jest niezbędnym dodatkiem nie tylko do pracy, ale i biurowej stylizacji.

Eleganckie aktówki ze skóry

Jeśli biuro nie jest twoim jedynym miejscem pracy i wymaga ona przemieszczania się, porządek w dokumentach i pewność, że żaden nie zaginie, to spokojna głowa i sen. Teczki pozwalają na przechowywanie nie tylko kartek, ale także tableta, małego laptopa, kalkulator kieszonkowyspinaczydługopisów i innych niezbędnych, biurowych akcesoriów. Aktówki pomieszczą niezbędne wyposażenie biura w jednym miejscu. Zadbaj o to, by firmowe teczki były nie tylko praktyczne, ale i eleganckie: to w czym Twoi pracownicy przynoszą na spotkania z klientami umowy i inne dokumenty wiele mówi o firmie, którą reprezentują. Aktówki ze skóry ekologicznej czy naturalnej to synonim klasy i elegancji.

Idealna męska aktówka

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, w ofercie Extrabiuro proponujemy zarówno damskie, jak i męskie teczki na dokumenty. Skórzana aktówka doskonale dopełni biznesową stylizację i pozytywnie wpłynie na wizerunek radcy prawnego, przedstawiciela handlowego, prezesa firmy czy też każdego innego mężczyzny, który pragnie wyglądać profesjonalnie i budzić szacunek oraz zaufanie. Męskie aktówki pasują doskonale do klasycznych garniturów i eleganckiego obuwia, ale z powodzeniem możesz je łączyć z mniej formalnymi outfitami.

Damskie aktówki zamiast torebki

Kobietom biznesu skórzana aktówki na dokumenty mogą zastąpić torebkę. Jeśli odbywasz wiele spotkań i uczestniczysz w służbowych wyjazdach, w aktówce zmieścisz wszystko, czego potrzebujesz do pracy. Aktówka jest większa niż większość torebek, przyda się więc także na uczelnię. Schowasz w niej tablet, notatki czy książki. Wiele modeli jest także unisexowych i pasuje zarówno do damskich, jak i męskich stylizacji. Zapięcia na suwak pozwala na bezpieczne i komfortowe przenoszenie dokumentów i akcesoriów biurowych. Aktówki są także wspaniałymi prezentami dla pracowników, kontrahentów i członków rodziny.

pixel