MICHAŁ JANKOWSKI BIURONET Reviews with ekomi-pl.com
Darmowa dostawa od 299,99 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Blog

Numeratory – rodzaje, sposób działania, zastosowanie, dodatkowe funkcje
Numeratory do nabijania numerów to specyficzne znaczniki cyfrowe. Mają one postać pieczątki lub stempla, które umożliwiają znakowanie kolejnymi seryjnymi cyframi. Numeratory pod względem swej budowy są podobne do datowników. Niektóre dostępne obecnie na rynku modele oferują użytkownikom dodatkowe funkcje, jak np. pole tekstowe, automatyczne powtarzanie czy datownik. Co jeszcze potrafią numeratory? Sprawdźmy.
Czytaj więcej
Dziurkacz biurowy – urządzenie niezbędne od pokoleń
Odkąd dokumenty są archiwizowane cyfrowo, dziurkacze do papieru stały się mniej potrzebne we współczesnym biurze, jednak z całą pewnością nie znikną całkowicie z urzędów czy firm. Te urządzenia są nadal niezbędne dla wielu ludzi, oferując wysoką jakość i wydajność pracy. Na rynku dostępne są coraz lepsze i o wiele bardziej rozbudowane modele dziurkaczy. To rozwiązania na tyle uniwersalne, że znajdują swoje zastosowanie także poza typowym biurem. Poznajmy te urządzenia bliżej i na nowo.
Czytaj więcej
W co powinno być wyposażone nowoczesne biuro w 2023 roku?
Biuro to nie tylko miejsce pracy, ale przestrzeń, w której spędzamy naprawdę wiele czasu. W zasadzie to nasz drugi dom, z którego codziennie wychodzimy i do którego wracamy. Wyposażenie biura ma więc ogromny wpływ na każdego z nas, a także oddziałuje na wizerunek danej firmy. Chyba wszyscy wolimy wykonywać swoje obowiązki służbowe w atrakcyjnej i uporządkowanej przestrzeni biurowej niż męczyć się w nieergonomicznej i zaniedbanej przestrzeni. Pracodawco! Warto więc zadbać o to, aby to wnętrze było nie tylko komfortowe, ale także funkcjonalne. Poznaj najważniejsze trendy dotyczące wyposażenia nowoczesnego biura A.D 2023.
Czytaj więcej
pixel