MICHAŁ JANKOWSKI BIURONET Reviews with ekomi-pl.com
Darmowa dostawa od 299,99 zł

Blog

Numeratory – rodzaje, sposób działania, zastosowanie, dodatkowe funkcje

Numeratory do nabijania numerów to specyficzne znaczniki cyfrowe. Mają one postać pieczątki lub stempla, które umożliwiają znakowanie kolejnymi seryjnymi cyframi. Numeratory pod względem swej budowy są podobne do datowników. Niektóre dostępne obecnie na rynku modele oferują użytkownikom dodatkowe funkcje, jak np. pole tekstowe, automatyczne powtarzanie czy datownik. Co jeszcze potrafią numeratory? Sprawdźmy.

Czytaj więcej
Dziurkacz biurowy – urządzenie niezbędne od pokoleń

Odkąd dokumenty są archiwizowane cyfrowo, dziurkacze do papieru stały się mniej potrzebne we współczesnym biurze, jednak z całą pewnością nie znikną całkowicie z urzędów czy firm. Te urządzenia są nadal niezbędne dla wielu ludzi, oferując wysoką jakość i wydajność pracy. Na rynku dostępne są coraz lepsze i o wiele bardziej rozbudowane modele dziurkaczy. To rozwiązania na tyle uniwersalne, że znajdują swoje zastosowanie także poza typowym biurem. Poznajmy te urządzenia bliżej i na nowo.

Czytaj więcej
W co powinno być wyposażone nowoczesne biuro w 2023 roku?

Biuro to nie tylko miejsce pracy, ale przestrzeń, w której spędzamy naprawdę wiele czasu. W zasadzie to nasz drugi dom, z którego codziennie wychodzimy i do którego wracamy. Wyposażenie biura ma więc ogromny wpływ na każdego z nas, a także oddziałuje na wizerunek danej firmy. Chyba wszyscy wolimy wykonywać swoje obowiązki służbowe w atrakcyjnej i uporządkowanej przestrzeni biurowej niż męczyć się w nieergonomicznej i zaniedbanej przestrzeni. Pracodawco! Warto więc zadbać o to, aby to wnętrze było nie tylko komfortowe, ale także funkcjonalne. Poznaj najważniejsze trendy dotyczące wyposażenia nowoczesnego biura A.D 2023.

Czytaj więcej
Wyprawka szkolna dla pierwszoklasisty 2023 - co potrzeba i ile to kosztuje?
Wyprawka szkolna dla pierwszoklasisty, pomimo rządowych dopłat i darmowych podręczników dla uczniów szkół podstawowych, będzie w bieżącym roku równie sporym wydatkiem co w roku poprzednim. Zbliżający się wrzesień oznaczał więc będzie dla rodziców okres wzmożonych wydatków w ramach domowego budżetu. Wyprawka szkolna dla pierwszoklasisty w 2023 roku będzie prawdopodobnie droższa od tej sprzed roku. W wyniku inflacji ceny praktycznie wszystkiego poszybowały mocno w górę, w tym również artykułów szkolnych. Ile więc trzeba będzie orientacyjnie wydać na wyprawkę szkolną dla pierwszoklasisty? Sprawdzamy.
Czytaj więcej
Niezbędniki w biurowej kuchni: co powinno się w niej znaleźć?
Wygodna i odpowiednio wyposażona kuchnia to podstawa każdej firmy. Dlaczego? Nie tylko pozwala pracownikom odpocząć, ale również udostępnia im przestrzeń, w której mogą swobodnie dzielić się pomysłami i spostrzeżeniami dotyczącymi bieżących projektów i spraw w firmie. Podpowiadamy, z jakich elementów powinna składać się biurowa kuchnia!
Czytaj więcej
Czym jest ergonomiczna segregacja dokumentów biurowych?
Właściwa organizacja przestrzeni biurowej nie jest łatwa, zwłaszcza jeśli pełno w niej niepoprawnie zarchiwizowanych teczek i nieuporządkowanych dokumentów. Tony papierów na biurkach i bałagan w szufladach. Brzmi znajomo? Podpowiadamy jak skutecznie zadbać o porządek w biurze, aby zapewnić sobie i swoim pracownikom najlepsze warunki do pracy!
Czytaj więcej
Co jest niezbędne do wykonywania precyzyjnych rysunków?
Szukasz ciekawego sposobu na spędzanie wolnego czasu? Pragniesz znaleźć nową pasję, a może chcesz rozpocząć nową ścieżkę kariery? Na naukę rysowania nigdy nie jest za późno! Sprawdź, jakie akcesoria będą niezbędne dla początkującego, a jakie dla zaawansowanego rysownika i ćwicz swój warsztat!
Czytaj więcej
Artykuły do szkoły — co powinno znajdować się w plecaku?
Wraz z początkiem sierpnia, na półkach sklepowych zaczynają pojawiać się artykuły szkolne, dzięki którym uczniowie wszystkich klas bez problemu skompletują swoją idealną wyprawkę. Sprawdź, w jakie przybory warto zainwestować i jak powinna wyglądać doskonała wyprawka szkolna ucznia pierwszej, a jak ostatniej klasy!
Czytaj więcej
pixel