MICHAŁ JANKOWSKI BIURONET Reviews with ekomi-pl.com
Darmowa dostawa od 299,99 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Datownik cyfrowy, literowy

( ilość produktów: 21 )

Jeśli szukasz produktu do stemplowania faktur, korespondencji i dzienników oraz do podbijania delegacji i innych dokumentów, wybierz dostępny w naszym sklepie datownik — cyfrowy lub literowy. Każdy z nich to rodzaj stempla skonstruowanego w ten sposób, aby możliwe było w nim ustawienie czcionek pozwalające na odcisk pokazujący datę. Przeważnie jest to dzień przyjęcia i zarejestrowania danego dokumentu lub przesyłki.

Poznaj nasz datownik automatyczny

Szczególnie datownik automatyczny w największy sposób usprawni twoją pracę i przyspieszy monotonną i mozolną pracę. Gwarantuje niebywały, łatwy i przyjemny komfort użytkowania oraz wydajność i dokładność w pracy i w nauce. Zaoszczędzony czas możesz wykorzystać na przyjemności lub inne zajęcia związane z pracą. Każdy dostępny w naszej ofercie datownik zastąpi cię w ręcznym wpisywaniu dat. Znajduje zastosowanie w biurach, przychodniach lekarskich i szpitalach, firmach logistycznych, na poczcie, w działach produkcyjnych, kontroli jakości, w kasach biletowych, w bankach i w wielu innych instytucjach.

W naszej ofercie każdy datownik cyfrowy i literowy odznaczają się stabilną konstrukcją i poręcznym uchwytem oraz dbałością o najmniejsze detale. Na extrabiuro.pl znajdziesz również inne artykuły biurowe oraz dodatki do datowników. Kup już teraz i przenieś swoje zadania w pracy na wyższy poziom. Każdy wybrany przez ciebie datownik literowy, czy cyfrowy, z pewnością przyczynią się do zachowania porządku w twoim biurze.

Masz czas pod kontrolą!

Podobno szczęśliwi czasu nie liczą. My ujęlibyśmy to nieco inaczej: szczęśliwi, którzy nie muszą czasu liczyć, a wszystko to dzięki naszym datownikom cyfrowym! Obecnie rzadko kiedy zapisuje się daty odręcznie. Datowniki automatyczne w szybki i prosty sposób pozwalają na oznaczenie tego, co trzeba i jak trzeba. Jedyne, o czym należy pamiętać, to zmiana daty na tę aktualną. Poznaj datownik cyfrowy od extrabiuro.pl i podnieś efektywność swojej pracy!  

Niedoskonały czynnik ludzki wyeliminowany

Duża ilość dokumentów, która towarzyszy pracy w biurze, sekretariacie, dziekanacie czy urzędzie, wymaga zastosowania pewnej formy automatyzacji przyjmowania i parafowania druków oraz pism. Ręczne sygnowanie dokumentów datą lub numerem pociąga za sobą konieczność poświęcenia temu dużej ilości czasu oraz energii, i, co gorsza, narażone jest na duże ryzyko popełnienia błędu. Czasochłonność, a przy tym i pracochłonność ręcznego oznaczania dokumentów odgrywa tutaj istotną rolę. Osobom pracującym z ogromną ilością papierowych dokumentów zależy na jak najszybszym ich oznaczeniu. W zasadzie taki sam cel przyświeca petentom, którzy chcą równie szybko załatwić daną sprawę i opuścić urząd, biuro czy kancelarię. Jest to szczególnie ważne w przypadku dokumentów, gdzie termin ich wpływu jest kluczowy dla dalszego toku prowadzonej sprawy. I tutaj niezastąpione okazują się pieczątki z datą od extrabiuro.pl! Dlaczego?  

Datownik cyfrowy na miarę XXI wieku

Nasza oferta z pewnością pomoże w opanowaniu dokumentowego chaosu w każdym nowoczesnym biurze czy placówce użyteczności publicznej. Czasy, kiedy urzędnicy ręcznie wpisywali na dokumentach daty, są już odległą przeszłością. Datowniki pieczątki od extrabiuro.pl pomogą Ci wejść w XXI wiek! Czym właściwie jest datownik cyfrowy? To rodzaj stempla, którego konstrukcja umożliwia ustawienie odpowiednich czcionek pokazujących określoną datę. Datownik automatyczny sprawdza się wszędzie tam, gdzie kluczowe jest podstemplowanie dokumentu datą, a więc przede wszystkim terminem przyjęcia oraz zarejestrowania dokumentu, faktury lub przesyłki.   Datowniki automatyczne od extrabiuro.pl charakteryzują się wytrzymałą i ergonomiczną obudową ABS, wykonaną przeważnie z tworzywa sztucznego, która dodatkowo została pokryta specjalnym, przyjemnym w dotyku, antypoślizgowym materiałem. Nasze datowniki posiadają numerator automatyczny oraz praktyczne okienko indeksowe. Standardowy datownik cyfrowy od extrabiuro.pl oferuje czcionkę o wysokości 3,8 mm - 4 mm. Ponadto zawiera bardzo wydajny wkład samotuszujący, co eliminuje kłopotliwą konieczność nieustannego zatapiania stempla w tuszu, jak to miało miejsce jeszcze kilkanaście lat temu.  

Datownik automatyczny – przemyślany i praktyczny

Odbicie pieczątki eksponuje treść wraz z datą oraz godziną. Najczęściej z lewej strony odbicia pojawia się cyfrowa data, natomiast z prawej prezentowana jest godzina. Co istotne, nasze datowniki charakteryzują się bardzo prostym mechanizmem wymiany poduszki, z którym poradzi sobie praktycznie każdy. Jak ustawić datownik cyfrowy? Zazwyczaj poszczególne modele tych urządzeń różnią się między sobą wyglądem zewnętrznym, lecz już niekoniecznie sposobem modyfikowania dni, miesięcy oraz lat. Oczywiście, nie wszystkie modele mają również jednakową ilość zębatek. Nie każdy datownik posiada bowiem płytkę tekstową z miesiącem zapisanym skrótowo (np. styczeń- STY). Niemniej jednak datę ustawia się przeważnie według tych samych zasad, a więc kręcąc odpowiednimi zębatkami. Najczęściej wystarczy wówczas docisnąć pieczątkę, aby zablokować daną pozycję. To bardzo łatwy i szybki sposób zmiany ustawień bez brudzenia sobie rąk. Oprócz daty i godziny nasze datowniki samotuszujące oferują również 12 gotowych haseł do odbicia, w tym m.in.: Zapłacono, Gotówka, Druki, Polecony, Express, Oryginał, Anulowano, Przelew, Kopia, Pilne, Wpłynęło, Poufne. Pieczątka datownik to sprytne połączenie płytki tekstowej z datą i godziną. Wysoka jakość materiałów użytych do budowy tego typu rozwiązania gwarantuje solidną, wytrzymałą i jednocześnie lekką konstrukcję. To niezaprzeczalny komfort pracy, który przełoży się na oszczędność czasu oraz energii.  

Jedno rozwiązanie, wiele zastosowań

Datowniki automatyczne od extrabiuro.pl to nowoczesny i wygodny sposób stemplowania m.in. druków faktur, delegacji, dzienników korespondencji oraz innego rodzaju dokumentacji. Pieczątka zapewniająca odbicie treści wraz ze zmienną datą i godziną doskonale sprawdzi się np. w pracy komorników sądowych, podczas której istotne jest m.in. dokładne określenie wpływu danej dokumentacji. To także przydatne narzędzie dla pracowników służby zdrowia, czyli np. lekarzy, fizjoterapeutów, pielęgniarek czy pracowników administracyjnych. Datownik cyfrowy okaże się również niezastąpiony podczas czynności oznaczania biletów datą i godziną wejścia lub zakończenia ich ważności. Takie urządzenie to także świetne rozwiązanie dla firm produkcyjnych, zapewniające możliwość oznaczania dokładnej godziny i daty wydania konkretnej partii produktów. Nie należy również zapominać o tak potrzebnych nam wszystkim sekretariatach, szczególnie tych znajdujących się w urzędach, sądach, szkołach, ale także w archiwach, wydziałach kadr i placówkach finansowych, w których numerowanie dokumentacji stanowi kluczowy aspekt ich działalności. Datowniki automatyczne od extrabiuro.pl znajdą zastosowanie w szeroko rozumianym handlu, gdzie z pewnością przyspieszą proces fakturowania, potwierdzenia przyjęcia towaru na magazynie lub jego dystrybucji.  

Profesjonalny i uniwersalny datownik cyfrowy w Twoim biurze!  

Extrabiuro.pl - prawdopodobnie najlepszy sklep z datownikami

Szukasz produktów, które zoptymalizują i przyspieszą Twoją pracę? Dobrze trafiłeś! Nasz sklep internetowy z artykułami biurowymi z pewnością spełni Twoje wymagania. Sklep z datownikami extrabiuro.pl dokłada wszelkich starań, aby dostępny asortyment idealnie wpisywał się w potrzeby zarówno klientów detalicznych, jak i hurtowych. Wiele kategorii oraz bogata gama produktów pozwoli każdemu znaleźć to, czego potrzebuje.

To, co nas wyróżnia to niewątpliwie znakomita relacja ceny do jakości oferowanych produktów!

Jeżeli chodzi o pieczątki z datą, extrabiuro.pl to jedyny, słuszny wybór. Dlaczego? Dostępne produkty sprawią, że Twoje dokumenty będą zawsze opatrzone aktualną i czytelną datą. Dzięki temu oszczędzasz czas, zachowując przy tym profesjonalizm i estetykę sygnowanego pisma, a czynności związane na przykład z poświadczeniem zgodności dokumentu z oryginałem ograniczają się wyłącznie do jednego - przystawienia pieczątki z odpowiednią datą oraz ewentualnym tekstem. Wiele firm i instytucji użytku publicznego korzysta z naszych rozwiązań i takiego właśnie sposobu sygnowania dokumentów. To, na co przede wszystkim zwracają uwagę i co skłania te podmioty do robienia zakupów właśnie u nas, to ergonomia, solidność wykonania i nowoczesne wzornictwo oferowanych artykułów biurowych, no i oczywiście przystępna cena!

Dołącz do zadowolonych Klientów extrabiuro.pl! Sprawdź naszą ofertą i złóż zamówienie już dziś. My zajmiemy się resztą!

pixel