MICHAŁ JANKOWSKI BIURONET Reviews with ekomi-pl.com
Darmowa dostawa od 299,99 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Podkładka z klipsem

( ilość produktów: 92 )

W każdej sytuacji, w której nie dysponujesz blatem biurka lub w przypadku pracy w terenie, nieocenione są podkładki z klipsem. Usztywniają dokumenty i pozwalają na wygodne sporządzenie notatek. Występują w formie pojedynczej podkładki lub teczki z klipsem.

Podczas pracy nad danym projektem czy np. wykładów na uczelni wyższej często napotykamy pewne problemy natury technicznej. Jednym z nich jest bez wątpienia częsta konieczność robienia notatek na przysłowiowym kolanie. Nie jest to rozwiązanie zbyt wygodne nie tylko z powodu pozycji podczas pisania, ale również jakości i estetyki późniejszych notatek. Można jednak nieco ułatwić sobie zadanie. Rozwiązanie? Podkładki pod dokumenty z klipsem, czyli tzw. clipboardy.  

Podkładki z klipsem – mobilność, której szukasz

Podkładki biurowe wyposażone są w klips, który spina kartki w jednym miejscu. Tego typu artykuły biurowe wykonane z twardego materiału pozwalają na zapisywanie ważnych informacji, nie martwiąc się o czytelność notatek oraz stabilność podłoża, po którym piszesz. Główną zaletą podkładki do pisania z klipsem jest jej poręczność, dzięki czemu z łatwością zmieści się w torbie lub plecaku. Jest to więc artykuł, który pozwoli na utrzymanie porządku w notatkach lub dokumentach, i który możesz mieć zawsze przy sobie.

Podkładka z klipsem A4 to idealne rozwiązanie dla każdego, kto w pracy z dokumentami potrzebuje mobilności i bezpieczeństwa przechowywanych materiałów. Podkładki do pisania pozwolą na przykład na prowadzenie szkoleń lub wykładów, gdzie niezbędne jest przytrzymanie w jednym miejscu pomocy dydaktycznych, zachowując jednocześnie ich estetykę, a tym samym czytelność. Ponadto drewniana podkładka z klipsem pozwalają na łatwy przegląd stron i ewentualny powrót do poprzednio omawianych tematów.  

Ergonomię teczki z klipsem docenią szczególnie wykładowcy, nauczyciele i pracownicy biurowi, a także uczniowie i studenci, którym pozwala ona na przenoszenie dokumentów z miejsca A do miejsca B bez żadnych ich uszkodzeń. To także świetne rozwiązanie dla przedstawicieli handlowych, którym potrzebny jest produkt nie tylko profesjonalnie wyglądający, ale również ułatwiający im pracę. Dzięki podkładkom przygotowane oferty można mieć zawsze pod rękom, a dzięki wielu wariantom kolorystycznym łatwiej jest je posegregować w zależności od dystrybutora czy klienta.  

Podkładka na dokumenty z klipsem od extrabiuro.pl doskonale sprawdza się w handlu przy inwentaryzacjach, a także w magazynach oraz wszędzie tam, gdzie konieczne jest skontrolowanie asortymentu, lecz warunki nie pozwalają na korzystanie ze standardowego biurka. Mocny klips spina wszystkie dokumenty w jednym miejscu tak, a twardość podkładki umożliwia precyzyjne wpisywanie/odznaczanie poszczególnych pozycji na liście.  

Sztywność materiału, z jakiego jest wykonana podkładka z klipsem A4, to stabilność pisania oraz archiwizowania. To łatwość wprowadzania dodatkowych notatek na przygotowanym wcześniej dokumencie np. w trakcie pracy w terenie. To również świetny sposób na zapewnienie stabilnego miejsca podczas podpisywania dokumentu, gdy nie ma innej możliwości.  

Podkładki do pisania z klipsem oferujemy w różnych rozmiarach. Standardowe warianty A4 czy A5 na pewno pomogą uczniom i studentom w prezentacjach, czy w prowadzeniu apeli, a także w pracy z luźnymi notatkami. W naszym sklepie internetowym znajdziesz również clipboard z klipsem o szerokości 228 mm, który na pewno przyda się w sklepach i barach do tymczasowego przechowania małych wydruków, jak np. zamówienia, faktury od dostawców czy kartki z różnymi innymi informacjami.

Zamykane podkładki na dokumenty

Clipboardy to niezwykle praktyczne artykuły biurowe. Przydają się w biurze, ale trudno sobie bez nich wyobrazić biznesowe spotkania w terenie, na targach, sympozjach czy konferencjach. Podkładki z klipsem umożliwiają wygodne podpisywanie i spinanie materiałów. Są nieocenione zwłaszcza na wyjazdach i szkoleniach, ale także w gabinetach lekarskich, szpitalach i innych placówkach medycznych. Clipboardy przydają się także osobom pracującym w terenie i dojeżdżającym do klientów. Ułatwiają grupowanie notatek. Modele zamykane chronią dodatkowo dokumenty przed deszczem i promieniami słonecznymi.

Podkładka z klipsem czy z kieszonką?

Podkładki biurowe od extrabiuro.pl oferowane są w różnych wariantach. Najpopularniejsze wśród kupujących to bez wątpienia podkładki z klipsem, a także rozwiązania wyposażone w dodatkowe, zamykane skrzydło. W przypadku drugiej opcji podkładka posiada niejednokrotnie plastikową kieszonkę, która umożliwia przechowywanie dokumentów o mniejszym formacie. Takie rozwiązanie docenią szczególnie te osoby, które często podróżują lub wykonują swoje obowiązki służbowe poza biurem w trudnych warunkach. Podkładki pod dokumenty z klipsem są dostępne w różnych wariantach kolorystycznych, co nie tylko podnosi ich walor estetyczny, ale również pozwala na przydzielenie pracy poszczególnym grupom pracowników według ściśle określonych kolorów.

Podkładki z klipsem jako firmowy gadżet

Clipboardy są dobrym pomysłem na drobny upominek dla klientów, zwłaszcza jeśli naniesień na podkładkę swoje logo. Przydadzą się zarówno pracownikom, jak i klientom. Podkładki A4 to najpopularniejszy format, z powodzeniem zepniesz klipsem także mniejsze kartki. Uchwyt na długopis, w który wyposażonych jest większość modeli podkładek sprawia, że coś do pisania zawsze masz pod ręką.

Clipboardy w podróży i na szkoleniach

Podkładki z klipsem sprawdzają się idealnie także w podróży. Jeśli twoja praca wiąże się z częstymi wyjazdami, jest to jedna z podstawowych rzeczy, którą musisz spakować. W Extrabiuro znajdziesz zarówno klasyczne, pojedyncze podkładki z grubej, solidnej tektury powleczonej PCV, jak i drewniane, ekologiczne rozwiązania. Oferujemy także podkładki Donau Life z grubej tektury bez powłoki z tworzywa. Surowiec do ich produkcji pochodzi z lasów z certyfikatem FSC, czyli zarządzanych w zrównoważony sposób. Wybierając takie ekologiczne podkładki masz pewność, że przyczyniasz się w ten sposób do szkód w środowisku naturalnym.

Większość podkładek pod dokumenty ma oczko, za pomocą którego możesz powiesić podkładkę. Niektóre podkładki, jak np. teczka z klipsem Notodesk Grand posiadają klips na dłuższym boku, co umożliwia wertowanie kartek z prawej strony do lewej. Takiej podkładki możesz używać pionowo lub poziomo, a okładka teczki prezentuje się niezwykle elegancko oraz chroni dokumenty przed niepowołanym wzorkiem. W Extrabiuro znajdziesz też modele podkładek połączone z kalkulatorem. To niezwykle wygodne, gdzie działania matematyczne są stałym elementem codziennych obowiązków.

Podkładki z klipsem w extrabiuro.pl Świetna jakość wykonania, różnorodność kolorów, wzorów jak i rozmiarów to kluczowe atuty naszej oferty. Nie zapominajmy również o cenie, która jest bardzo atrakcyjna w porównaniu do konkurencji. Wszystko to sprawia, że możesz wybrać idealny produkt do własnych potrzeb w przystępnej cenie.

Posiadamy również szeroki asortyment innych artykułów biurowych i szkolnych, czyli wszystko to, czego Ty oraz Twoi bliscy potrzebujecie na co dzień. Zapewniamy szybką i tanią dostawę, a także miłą oraz pomocną obsługę. Realizacja zamówień rozpoczyna się od razu po zaksięgowaniu wpłaty za produkt.

Znajdź podkładkę z klipsem idealnie dopasowaną do swoich potrzeb. Złóż zamówienie. My zajmiemy się resztą!

pixel