MICHAŁ JANKOWSKI BIURONET Reviews with ekomi-pl.com
Darmowa dostawa od 299,99 zł

Druki magazynowe

( ilość produktów: 60 )

Nasza oferta jest bardzo bogata, jeśli chodzi o druki magazynowe. Są one bardzo ważnym elementem w każdym zakładzie pracy, gdzie odbywa się jakikolwiek obrót towarowy. Każdy tego typu dział powinien prowadzić ewidencję przychodów i rozchodów towaru, aby kontrolować stan na magazynie i nadzorować ewentualne braki lub nadwyżki materiałów. Aby proces ten stał się prostszy, z pomocą przychodzą różnego rodzaju druki, typu PZ i WZ - przyjęcie i wydanie towaru, RW – pobranie materiałów, ZW – zwrot materiałów oraz MP – magazyn przyjmie, które są bardzo istotnym nośnikiem informacji.

Druki magazynowe jako produkt przeznaczony do ewidencji

Druki magazynowe zostały zaprojektowane tak, aby w szybki i łatwy sposób można było je wypełnić. Nie posiadają żadnych skomplikowanych treści, są czytelne i zrozumiałe dla każdego przeciętnego człowieka. Każdy rodzaj druczka posiada swój kolor, dzięki czemu można łatwo rozpoznać, czego dotyczy dokument. W ich wnętrzu zastosowany został papier samokopiujący, co pozwala na powielanie wszystkich zapisywanych informacji na dowolnej ilości kartek jednocześnie w krótkim czasie. W naszym asortymencie spotkają Państwo druki magazynowe o grubości 80 kartek, w różnych rozmiarach - od A3 do A6, które należy dobrać według własnych potrzeb i preferencji, tak aby, jak najskuteczniej prowadzić dokumentację swojego zakładu pracy.

Druki dostępne w ofercie Extrabiuro

Oprócz standardowych magazynowych bloczków posiadamy również druki o pobieraniu zaliczek, upoważnieniach lub zamówieniach, typu: arkusze spisu z natury, MM - przesunięcie międzymagazynowe, ewidencyjną kartę wyposażenia, dowody dostawy, rozchód wewnętrzny, zamówienia ogólne i zgłoszenia reklamacyjne - niezbędne w celu prawidłowej ewidencji w firmie. Znani od lat producenci, Michalczyk & Prokop oraz Typograf, dokładają wszelkich starań, aby druki magazynowe były wykonane z dobrej jakości papieru, co jest bardzo istotne przy codziennym zapisywaniu informacji. Twórcy zapewniają także wyraźne i trwałe kopie, dzięki zastosowaniu samokopiującego papieru.

pixel