MICHAŁ JANKOWSKI BIURONET Reviews with ekomi-pl.com
Darmowa dostawa od 299,99 zł

Szablony kreślarskie: krzywiki, kółka, parabole

( ilość produktów: 10 )

Zarówno w szkole, w domowych projektach kraftowych czy pracy architekta narzędziami, dzięki którym łatwiej o symetrię i precyzję kształtów, są szablony kreślarskie. Umożliwiają rysowanie idealnych okręgów, a krzywiki kreślarskie sprawdzą się tam, gdzie zachodzi konieczność rysowania linii krzywych, co niemożliwe jest przy użyciu cyrkla.

Szablony do biura i domu

Szablony kreślarskie i krzywiki stosowane są w pracy architektów, ale mają też zastosowanie podczas odrabiania prac domowych oraz dekorowaniu przedmiotów. Nadają się do kreślenia ołówkiem i pisakiem kreślarskim. Są to trwałe, odporne na zarysowania i pęknięcia artykuły szkolne. W Extrabiuro kupisz zarówno szablony przedstawiające cyfry, jak i litery. Jeśli planujesz weekendowe projekty jak transformacja starej szafki w nowoczesny mebel, szablony ułatwią ci zadanie naniesienia symetrycznego wzoru na powierzchnię.

Szablony kreślarskie niezbędne w pracy

W naszej ofercie znajdziesz szablony niezbędne w pracy elektryka, konstruktora, projektanta czy też studenta kierunku technicznego. Pozwalają na uzyskanie estetycznych, precyzyjnych efektów bez rozmazywania się tuszu. Staranne wykonanie rysunku technicznego z zaznaczeniem takich detali, jak śruby czy też wykonanie dokładnych schematów elektrycznych będzie proste i przyjemne. Szablony kreślarskie dostępne w naszej ofercie spakujesz łatwo do plecaka czy piórnika. Są trwałe i wykonane z wysokiej jakości tworzywa odpornego na złamania.

W Extrabiuro starannie selekcjonujemy produkty, które trafiają do naszej oferty. Mamy świetne jakościowo artykuły biurowe i piśmiennicze dobrych marek w atrakcyjnych cenach. Wszystkie zamówienia realizujemy szybko i sprawnie, a przesyłka jest u nas darmowa dla zamówień od 299 zł. Jeśli jednak twoje zamówienie nie opiewa na tę kwotę, za wysyłkę zapłacisz jedynie 14.99 zł. Twoje zamówienie dostarczymy do domu lub jednego z 6000 punktów odbioru. Otrzymany produkt nie spełnia twoich oczekiwań? U nas możesz dokonać zwrotu w łatwy sposób - utworzenie zwrotu zajmie ci kilka sekund. Dla naszych stałych klientów mamy też atrakcyjne rabaty.

pixel