MICHAŁ JANKOWSKI BIURONET Reviews with ekomi-pl.com
Darmowa dostawa od 299,99 zł

Zszywacz biurowy: duży, mały, elektryczny

( ilość produktów: 494 )

Nic tak nie frustruje, jak nieporządek w papierach. Jak szybko i skutecznie połączyć paragony z fakturami, regulaminy z listami podpisów, instrukcje z instrukcjami? Królem w tym aspekcie jest bezsprzecznie, nieodwołalnie i niezaprzeczalnie zszywacz do papieru, dostępny w ofercie extrabiuro.pl! Profesjonalne zszywacze biurowe stanowią nieodzowne elementy każdej firmy, w której priorytetem jest ład, porządek oraz ogólne bezpieczeństwo wszelkiego rodzaju dokumentacji. Dzięki dobrej jakości zszywaczowi możesz szybko i sprawnie połączyć za sobą kilka, kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt kartek jednocześnie. Taka trwała konsolidacja sprawi, że kartki papieru pozostaną w jednolitej strukturze, a ryzyko ich zagubienia zostanie ograniczone do minimum.    

Zszywacz, który zaskakuje

Zszywacze do papieru to najlepsza opcja jeśli chodzi o efektywne łączenie z sobą zarówno dużej, jak i małej ilości kartek. Scalanie dokumentów jest możliwe dzięki małym, metalowym drucikom, które potocznie nazywamy zszywkami. Może i zszywacz to proste konstrukcyjnie urządzenie, które potrafi obsłużyć nawet dziecko, jednak i ono ma swoje tajemnice.

Oprócz podstawowego zastosowania, jakim jest łączenie ze sobą kartek papieru, duży zszywacz biurowy ma jeszcze w zanadrzu dodatkową funkcję. Okazuje się, że w niektórych modelach zszywaczy metalowa podkładka z małymi rowkami nie jest elementem przymocowanym na stałe. Można ją obracać, a także przesuwać zarówno do przodu, jak i do tyłu. Jakie to daje możliwości? W standardowym ustawieniu podkładki zszywacza możemy zszyć dokumenty mocno ze sobą, zaginając rogi zszywki do środka. Zmieniając ustawienia podkładki, rogi zszywek zostają zakrzywione na zewnątrz, co z kolei sprawia, że dokumenty nie są aż tak mocno zaciskane i można je w każdej chwili w łatwy sposób rozdzielić, nie rozrywając przy tym papieru. To ciekawa i funkcjonalna opcja, o której prawdopodobnie mało kto wie.  

Biurowe zszywacze elektryczne

Dostępne są urządzenia, dzięki którym łączenie ze sobą kartek staje się jeszcze prostsze i wydajniejsze. Zszywacze elektryczne, bo o nich mowa, to nowoczesne rozwiązania zasilane bateryjnie lub z sieci za pomocą dedykowanego zasilacza. Większość modeli tego typu, oprócz podstawowej możliwości zszywania papieru, oferuje również dodatkową funkcję rozszywania. Pozwala ona w łatwy sposób zmienić część dokumentu bez konieczności ponownego jego drukowania i zszywania. Nasze zszywacze biurowe różnią się również między sobą maksymalną ilością kartek, które są w stanie jednorazowo połączyć. Standardowo jest to od 10 do maksymalnie 100 arkuszy. Jednak w extrabiuro.pl znajdziesz również urządzenia zszywające do 120 kartek (zszywacz biurowy FC Leitz), a nawet 200, jak model Eagle 8539.

Bardziej zaawansowane zszywacze elektryczne są dodatkowo wyposażone we wskaźniki informujące o ilości zszywek w szufladce, a także w systemy diod LED, które precyzyjnie wyznaczają miejsce zszycia.

W biurach aptekach, sklepach, na poczcie czy w recepcjach, czyli wszędzie tam, gdzie codziennie zszywanych jest wiele stronnic dokumentów, doskonale sprawdzi się na pewno profesjonalny Rapid K1 - najlepiej sprzedający się zszywacz nożycowy tego typu na świecie, który jest również ulubionym zszywaczem florystów. Zadaniu sprosta także mały zszywacz nożycowy marki Maped Expert czy Leitz. Wybór jest naprawdę ogromny. Niezależnie od tego, na który model zszywacza się zdecydujesz, otrzymasz produkt najwyższej jakości, objęty kilkuletnią gwarancją.  

Zszywacze do papieru – wydajność, która może się podobać

Co sprawia, że zszywacze od extrabiuro.pl to pierwszy wybór wielu właścicieli firm i instytucji użytku publicznego?  

  • Wysoka jakość urządzeń przekłada się na ich długie oraz bezproblemowe użytkowanie. Każdy model powstaje na bazie solidnych materiałów i zostaje wyposażony w trwałe mechanizmy.
  • Gwarancja jakości – nasze zszywacze biurowe objęte są kilkuletnią, pisemną gwarancją producenta.
  • Wysoka efektywność działania, która przekłada się na możliwość zszywania tysięcy dokumentów (nawet po 200 arkuszy papieru za jednym razem).
  • Piękny, oryginalny design – każdy znajdzie stylistykę urządzenia, która idealnie wpasuje się w estetykę konkretnego biura.  

Jeżeli w codziennej pracy musisz bardzo często spinać różne dokumenty oraz akta i nie możesz sobie pozwolić nawet na najmniejszy chaos w papierologii, warto, abyś zainwestował w naprawdę profesjonalny sprzęt od extrabiuro.pl.  

Wysokie standardy w niskiej cenie

Nasze zszywacze do papieru to wygodne i wydajne urządzenia, które z łatwością zaspokoją potrzeby administracyjne Twojego biura. Co więcej, ich wygląd oraz żywa kolorystyka z pewnością wpasują się w całość otoczenia, tworząc harmonijną i estetyczną całość. Nie zapominaj również o rozszywaczach, które okażą się zbawienne w przypadku jakiejkolwiek pomyłki czy zmiany w papierach. Oferta sklepu extrabiuro.pl to doskonała relacja ceny do jakości! Gwarantujemy profesjonalną obsługę i natychmiastową realizację zamówienia. Czas to pieniądz, a my nie lubimy go trwonić na darmo!

Sprawdź nasza pełną ofertę, złóż zamówienie, a my zajmiemy się resztą!

pixel