MICHAŁ JANKOWSKI BIURONET Reviews with ekomi-pl.com
Darmowa dostawa od 299,99 zł

Gumki recepturki duże 1 kg, małe, mocne, gumki krzyżowe

( ilość produktów: 38 )

Wyposaż swój dom lub biuro w zawsze potrzebne gumki recepturki. Różne kolory i rozmiary, ilości i rodzaje — wszystkie znajdziesz w asortymencie naszego sklepu online extrabiuro.pl. Bogata oferta pozwala nam zaspokoić gusta najbardziej wymagających klientów, którzy już podczas jednych zakupów mogą wyposażyć swoje biurko od A do Z. Oferowane przez nas wysokiej jakości, elastyczne gumki recepturki mają mnóstwo zastosowań. W domowej łazience oraz u profesjonalnego fryzjera przydają się do robienia warkoczy, kucyków i innego fantazyjnego upinania włosów. Na poczcie oraz w banku służą do segregowania i trzymania razem pieniędzy lub ulotek. W kuchni można zabezpieczać nimi otwarte mąki, przyprawy, makarony i ryż. W sklepie i na targu służą do łączenia włoszczyzny, pietruszki i kopru oraz kwiatów.

Niezawodne gumki recepturki

Gumki recepturki, w przeciwieństwie do sznurka lub taśmy, są szybkie i łatwe w użyciu oraz bezpieczne i wytrzymałe, a mnogość kolorów przyciąga także uwagę dzieci, które chętnie wykorzystują je do zabawy. Małe, średnie, czy duże, cienkie lub grubsze, mniej lub bardziej rozciągliwe - już teraz sprawdź, których potrzebujesz. Nie martw się o ich przechowywanie. Możesz trzymać je w pudełeczku, woreczku lub po prostu związać wszystkie jedną gumką recepturką. Kup teraz.

Znajdziesz u nas wszystkie niezbędne artykuły biurowe - począwszy od małych elementów, jak spinacze, czy gumki, przez codziennie przydatne długopisy, po profesjonalne urządzenia, które ułatwiają organizację pracy.

pixel