MICHAŁ JANKOWSKI BIURONET Reviews with ekomi-pl.com
Darmowa dostawa od 299,99 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Mata pod krzesło

( ilość produktów: 12 )

Jeśli w przestrzeni domowego biura decydujesz się na drogie, drewniane deski czy eleganckie panele, nie chcesz, by kółka krzesła biurowego dokonały zniszczeń w postaci nieestetycznych rys. Z pomocą przychodzi mata ochronna pod krzesło. Nie tylko chroni powierzchnię, na której leży, ale także ułatwia przesuwanie fotela biurowego. Jeśli powierzchnię podłogi pokrywa wykładzina lub dywan, może być to utrudnione. Trudno wyobrazić sobie wyposażenie biura bez tego niepozornego kawałka winylu, który jest tak praktyczny i funkcjonalny. W naszej ofercie znajdziesz zarówno maty ochronne do stosowania na twardym podłożu, jak płytki i panele, ale także maty na podłoża miękkie.

Transparentna mata pod krzesło obrotowe

Kółka, w jakie wyposażone są krzesła biurowe, chociaż niezwykle wygodne dla użytkownika, bywają bezlitosne dla podłoża. Winylowa, przejrzysta mata ochronna pod krzesło chroni twoją podłogę w dyskretny sposób. Jest przy tym bezpieczna, gdyż nie zawiera szkodliwych substancji jak kadm, ftalan, ołów i bisfenol. Maty ochronne są odporne na wysokie i niskie temperatury, zachowują swoje właściwości zarówno w chłodnych, jak i nagrzanych pomieszczeniach. Zostały zaprojektowane z myślą o ergonomii - zaokrąglone rogi nie zadzierają się podczas wsuwania krzesła na matę. Wymiary maty pozwalają na swobodną pracę przy biurku oraz odsuwanie i zasuwanie krzesła przy wstawaniu i siadaniu. Sprawdzi się świetnie w pomieszczeniach z wykładziną dywanową czy dywanem - przesuwanie po nich krzeseł na kółkach jest trudne, a dzięki rozłożonej macie staje się możliwe. Matę winylową łatwo też przechować. Gdy nie jest potrzebna, po prostu zwiń ją w rulon.

Łatwa do utrzymania w czystości mata winylowa

Mata pod krzesło jest praktycznym rozwiązaniem. Sprawdzi się zarówno w domowym biurze, jak i w firmowych budynkach. Wystarczy przetrzeć ją wilgotną szmatką, by zebrać kurz i zanieczyszczenia, łatwo też umyć ją pod bieżącą wodą. Jest wodoodporna, a zatem chroni wykładziny i dywany także przed zalaniem przypadkowo wylanym napojem. Z tego powodu mata ochronna pod krzesło sprawdzi się doskonale w pokojach dzieci i nastolatków. Jest idealnym podłożem do zabawy i kreatywnych prac na panelach czy dywanie: eksperymentów z farbkami, ciastoliną, masą solną etc. Spory rozmiar maty sprawia, że spokojnie może z niej korzystać dwójka lub trójka maluchów jednocześnie, a ty nie musisz martwić się o stan podłogi.

pixel