MICHAŁ JANKOWSKI BIURONET Reviews with ekomi-pl.com
Darmowa dostawa od 299,99 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Temperówka elektryczna, na korbkę, z pojemnikiem - strugaczka do kredek i ołówków

( ilość produktów: 156 )

W naszym bogatym asortymencie znajdziesz różnorodne modele temperówek, obejmujące zarówno tradycyjne temperówki, jak i nowoczesne, elektryczne strugaczki. Dzięki nim Twoje przybory do pisania zawsze będą gotowe do użycia.

Jak temperować, to tylko szybko i bezpiecznie Temperówka, nazywana również strugaczką, to urządzenie mające jeden podstawowy cel – jak najszybciej i najefektywniej zaostrzyć ołówek. Strugaczka sprawdzi się więc wszędzie tam, gdzie wykorzystywane są ołówki grafitowe, kredki i pastele, w tym również kredki ołówkowe. Część osób, z niewiadomych nam nadal powodów, wciąż decyduje się na ostrzenie przyrządów kreślarskich na przykład nożem lub innym ostrym narzędziem. A wystarczy jedynie odpowiednio dobrana temperówka, aby cały proces strugania przebiegał szybko i sprawnie. Ale to już indywidualny wybór każdego z nas.  

Extra świat temperówek!

Temperówki, mimo swych często niepozornych rozmiarów, sprawiają, że można w mgnieniu oka cieszyć się perfekcyjnie zaostrzoną końcówką ołówka czy kredki. To właśnie z tego powodu wydają się one najbardziej racjonalnym rozwiązaniem dla wszystkich osób posługujących się na co dzień ołówkowymi narzędziami kreślarskimi. W ofercie sklepu internetowego extrabiuro.pl znajdziesz m.in.:  

  • temperówki elektryczne
  • temperówki ręczne
  • temperówki na korbkę z blokadą
  • temperówki z gumką
  • temperówki z pojemnikiem
  • temperówki pojedyncze i podwójne    

Ręczna strugaczka do kredek najczęściej posiada niewielkie ostrze umieszczone w drewnianym lub plastikowym uchwycie ze stożkowym otworem. Temperowanie w tym przypadku odbywa się poprzez włożenie ołówka do wnętrza strugaczki i ręcznym jego obracaniu.

W przypadku temperówki na korbkę obracanie ołówka odbywa się nie poprzez obracanie go palcami w temperówce, lecz dzięki zastosowaniu specjalistycznej przekładni napędzanej np. przez korbkę lub za pomocą niewielkiego silniczka elektrycznego. Z kolei temperówki elektryczne to już urządzenia o nieco większych gabarytach niż tradycyjne strugaczki, które są dodatkowo wyposażone w niewielką baterię oraz czujnik bezpieczeństwa. Wystarczy umieścić ołówek w przeznaczonym do tego otworze, a elektryczna strugaczka samodzielnie zaostrzy go za Ciebie. Szybko, łatwo i przyjemnie!  

Błyskawiczne, a więc elektryczne temperówki od extrabiuro.pl

Strugaczka elektryczna maksymalnie ułatwiają temperowanie ołówków i kredek, a cały proces trwa zaledwie kilka sekund. Większość tego typu urządzeń elektrycznych korzysta z wbudowanej baterii lub pobiera energię z ładowarki sieciowej czy też z innego urządzenia, jak np. komputer, za pośrednictwem kabla USB.

Bardziej zaawansowane elektryczna ostrzałka do ołówków jest w stanie błyskawicznie zatemperować przyrządy kreślarskie niezależnie od ich grubości (standard, jumbo) czy kształtów (np. okrągłe, trójkątne, heksagonalne). Jest to możliwe dzięki wymiennym ostrzom ze stali węglowej, które jednak znajdują się na tyle głęboko, że urządzenie jest zupełnie bezpieczne w użytkowaniu nawet dla dzieci. Niewątpliwym atutem strugaczek elektrycznych jest także udostępnione w urządzeniu miejsce na strużyny.

Temperówki z pojemnikiem pozwalają zachować większą czystość i nie wymagają zbyt częstego opróżniania strużyn, nawet przy częstym temperowaniu przyborów do rysowania.  

Kreatywne i bezpieczne temperówki na korbkę

Temperówka na korbkę to proste urządzenie, które bezpiecznie obsługiwać może nawet dziecko. Większość z tego typu strugaczek posiada antypoślizgowe nóżki lub specjalne mocowanie do stołu, co gwarantuje stabilność całego procesu zaostrzania końcówek ołówków.

Temperówka do kredek na korbkę najczęściej wyposażona jest w ostrza frezowe, które nie powodują pękania ani rozkruszania drewnianej osłonki ołówka czy kredki. Dodatkowo możliwość ich płynnej regulacji pozwala na ostrzenie przyrządów kreślarskich o dowolnej grubości.   Strugaczki ołówkowe dla każdego i na każdą kieszeń! Szeroki wybór temperówek w extrabiuro.pl gwarantuje, że każdy zainteresowany zakupem takie przyrządu znajdzie to, czego naprawdę potrzebuje. Temperówki dostępne w sprzedaży to zarówno modele ręczne wykonane z trwałego plastiku oraz metalu, jak i strugaczki elektryczne, na korbkę, temperówki z pojemnikiem oraz modele potrójne, podwójne, a także z jednym otworem.

Tak bogata oferta sprawia, że z pewnością znajdziesz temperówkę najlepiej spełniającą Twoje wymagania zarówno pod kątem użyteczności, jak i designu. Na pewno temperówki elektryczne renomowanych producentów okażą się niezastąpione w biurach, natomiast te mniejsze, kolorowe, ale równie wygodne w obsłudze spełnią swoje zadanie podczas zajęć szkolnych i domowych.

Temperówka do kredek i ołówków to przedmiot, który po prostu trzeba mieć! A my wiemy, jak szybko i skutecznie utemperować ołówek.  

Sprawdź naszą ofertę i wybierz produkt, który spełnia Twoje oczekiwania. My zajmiemy się resztą!

Temperówka - perfekcyjne narzędzie w każdym biurze i domu

Temperówka to nieodłączny element wyposażenia dla każdego ucznia, nauczyciela i pracownika biurowego. W naszym bogatym asortymencie znajdziesz różnorodne modele, obejmujące zarówno tradycyjne temperówki, jak i nowoczesne, elektryczne strugaczki. Dzięki nim Twoje przybory do pisania zawsze będą gotowe do użycia. Sprawdź, dlaczego nasze temperówki wyróżniają się na tle konkurencji.

Elektryczna strugaczka - nowoczesne rozwiązanie dla wygody i precyzji

Posiadamy szeroki wybór temperówek elektrycznych, które są idealne zarówno dla uczniów, nauczycieli, jak i pracowników biurowych. Dzięki innowacyjnej technologii, elektryczne temperówki oferują szybkość i precyzję ostrzenia kredek czy ołówków. To doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie wygodę i oszczędność czasu. Dodatkowo temperówki elektryczne są wyjątkowo trwałe więc inwestujesz na lata.

Temperówki z pojemnikiem - porządek na Twoim biurku

W asortymencie znajdziesz również temperówki z pojemnikiem, które są nie tylko praktyczne, ale także estetyczne. Dzięki wbudowanemu pojemnikowi na odpady, utrzymanie porządku na biurku staje się jeszcze łatwiejsze. To idealne rozwiązanie dla osób, ceniących funkcjonalność i elegancję w jednym.

Nie zapominamy również o strugaczkach do kredek - niezbędnym narzędziu w wyposażeniu każdego artysty. Nasze strugaczki są dostępne zarówno w tradycyjnej, jak i elektrycznej wersji, co pozwala dostosować narzędzie do indywidualnych potrzeb.

Temperówki - gdzie kupić?

Teraz, kiedy już znamy bogatą ofertę naszych temperówek i strugaczek, zastanawiasz się, gdzie nabyć te doskonałe produkty? Extrabiuro.pl to sklep oferujący wysokiej jakości artykuły biurowe, w tym nasze znakomite temperówki. Wybierz funkcjonalność, precyzję i trwałość. Wybierz Extrabiuro.pl - miejsce, gdzie profesjonalizm spotyka się z innowacyjnością.

Zobacz również:

CienkopisyDługopisyKorektoryMarkeryOłówkiPióraRapidografWkłady, atramentZakreślacz

# temperówka , # temperówki, # temperówka elektryczna, # strugaczka, # strugaczka elektryczna, # elektryczna temperówka, # elektryczna # strugaczka, # temperówka na korbkę, # temperówki elektryczne, # temperówka do kredek, # temperówki z pojemnikiem, # strugaczka do kredek, # ostrzałka do ołówków, # temperówki do ołówków, # strugaczka na korbkę

pixel