MICHAŁ JANKOWSKI BIURONET Reviews with ekomi-pl.com
Darmowa dostawa od 299,99 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Wyposażenie biura i akcesoria

( ilość produktów: 2329 )

Wyposażenie biura to nie tylko organizery, segregatory czy długopisy, ale także odpowiednio dobrany sprzęt biurowy. Nowoczesne, wysokiej jakości oraz przydatne rzeczy do biura znacznie usprawnią pracę i pomogą skutecznie wykonywać zlecone zadania.

Materiały biurowe sklep internetowy Extrabiuro.pl

Wyposażenie biura powinno zapewniać bezpieczeństwo danych. Każdy, kto ceni sobie poufność i niezależność, powinien zaopatrzyć się w filtr prywatyzujący, który chroni i zabezpiecza dane, uniemożliwiając innym pracownikom podglądanie z boku danych i informacji na ekranie, a tym samym dając przejrzysty obraz użytkownikowi. Nowoczesne techniki sprawiły, że widok z boku jest całkowicie nieczytelny. Posiadamy modele pasujące do większości marek i rozmiarów ekranów, wiele z nich występuje w różnych odcieniach. Dla wszystkich pracujących ze swoim prywatnym laptopem polecamy torby ochronne, które umożliwiają bezpieczny transport tego sprzętu. Znajdziesz je w naszej kategorii "Wyposażenie biura".

Wyposażenie biura dla wymagających klientów

Niekoniecznym, ale przydatnym elementem wchodzącym w wyposażenie biura są laminatory. Jest to podręczny sprzęt biurowy, którego zasada działania opiera się na pokrywaniu folią kartek, co zabezpiecza dokumenty przed wszelkimi uszkodzeniami, złymi warunkami przechowania czy zalania napojem. Znajdą Państwo u nas modele GBS Fushion, Leitz Home, a także Dahle, tańsze i droższe, w zależności od potrzeb i preferencji.

Warto też wziąć pod uwagę wyposażenie biura w  bindownicę, która jest idealnym rozwiązaniem do połączenia wielu luźnych kartek. Nasz asortyment oferuje bindownice elektryczne, termiczne oraz drutowe. Dobrej jakości gilotyna do papieru doskonale sprawdzi się w domu, ale najczęściej uzupełnia wyposażenie biurowe. Ułatwia wykonywanie zadania przy dużej ilości kartek do cięcia.

Akcesoria biurowe w niskich cenach

Na designerskie i przydatne wyposażenie biura składają się także kalkulatory, lampki na biurko, czy tester banknotów, które są dostępne w naszym sklepie internetowym w wielu rozmiarach i kolorach. Niezbędnymi artykułami są natomiast apteczki, kosze na śmieci, przedłużacze oraz sejfy i kasetki na pieniądze. Te ostatnie sprawdzą się w dziale księgowym lub wszędzie tam, gdzie istnieje jakikolwiek obrót pieniężny. Proponujemy metalowe modele z kluczykami lub sejfy na szyfr.

Tanie artykuły biurowe

W ofercie sklepu można spotkać tablice korkowe, przydatne do prezentacji czy na spotkaniu biznesowym. Jeśli korzystają Państwo z tablicy suchościeralnej, nasz asortyment bogaty jest w płyty i ściereczki do ich czyszczenia. Nie istnieje też dobrze wyposażona sala konferencyjna bez ekranu projekcyjnego, które także można u nas zakupić. Posiadamy modele przenośne oraz ścienne o różnych formatach. Zachęcamy więc do dokładnego zapoznania się z wszystkimi produktami.

 

# materiały biurowe sklep internetowy, # akcesoria biurowe, # tanie artykuły biurowe

pixel