MICHAŁ JANKOWSKI BIURONET Reviews with ekomi-pl.com
Darmowa dostawa od 299,99 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Koszulki na dokumenty do segregatora, koszulki foliowe biurowe a3, a4, a5

( ilość produktów: 122 )

Chociaż dziurkowanie dokumentów i wpinanie ich bezpośrednio do segregatora jest jednym z popularnych sposobów organizacji, koszulki do segregatora chronią dokumenty bez konieczności ich przedziurawienia. Wraz z rosnąca świadomością szkodliwości plastiku dla środowiska naturalnego rośnie też ilość koszulek produkowanych z recyklingowanych surowców i neutralnych pod względem emisji dwutlenku węgla. Przechowywać dokumenty w foliowych koszulkach można więc z czystym sumieniem, a doskonałe jakościowo, ekologiczne koszulki foliowe znajdziesz w Extrabiuro. Postaw na ekologiczne artykuły biurowe!

Rodzaje koszulek na dokumenty

W sklepie Extrabiuro oferujemy różne typy koszulek, które zaspokajają nawet szczególne biurowe potrzeby. Taki sposób przechowywania dokumentów chroni je przed kurzem i zalaniem. Znajdziesz u nas zarówno typowe koszulki A4, ale także inne formaty, jak A5 i koszulki na płyty. Niektóre z nich są kombinacją koszulki na dokumenty i płyty, co sprawdzi się idealnie na wszelkich kursach, sympozjach i konferencjach, gdy chcesz wręczyć uczestnikom materiały w łączonej postaci. Inne są z kolei zapinane lub zamykane na klapkę, która chroni dokumenty przed wysunięciem. Niektóre modele posiadają też poszerzane boki i dno, co zapewnia zwiększoną pojemność w stosunku do klasycznej koszulki do segregatora. Takie szerokie koszulki pomieszczą nawet do 150 arkuszy papieru.

Ekologiczne koszulki foliowe

Większość producentów koszulek dba o to, by były one przyjazne dla środowiska i nadawały się do ponownego przetworzenia. Polipropylen użyty do produkcji jest nietoksyczny i bezkwasowy, dzięki czemu wykonane z niego koszulki do segregatora chronią kartki przez żółknięciem czy transferem tuszu na folię. Są przy tym trwałe, nie rozrywają się i są elektrostatyczne, dzięki czemu nie przyciągają kurzu. Perforowane paski pozwalają na wpinanie ich do różnego typu segregatorów. W naszej ofercie znajdziesz zarówno koszulki pionowe, jak i poziome, a także albumy z koszulkami do wyrywania.

pixel