Darmowa dostawa od 299,99 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Folia do laminowania i laminacji, folia do laminowania A3, A4, matowa, samoprzylepna

( ilość produktów: 233 )

Laminowanie to proces, który odbywa się praktycznie codziennie w każdej firmie lub domowym biurze oraz przy pomocy urządzenia zwanego laminatorem. Dzięki temu można w łatwy i szybki sposób przedłużyć trwałość, a także zabezpieczyć różnorodne notatki i dokumenty, rysunki lub zdjęcia przed zalaniem przez wodę, zniszczeniem, a nawet chroni przed blaknięciem i światłem słonecznym. Jednak oprócz samego urządzenia niezbędną i istotną funkcję pełni odpowiednia folia do laminowania, dlatego wybór trafnego tego typu akcesorium ma spore znaczenie.

Folia do laminowania - na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Niezależnie od wybranego sposobu laminacji - czy to na zimno, czy to na ciepło, trzeba zaopatrzyć się w odpowiednie akcesoria. Aby wybrać odpowiednią folię do laminacji, należy wziąć pod uwagę kilka ważnych aspektów. Pierwszym z nich jest przede wszystkim format. W naszym sklepie folia do laminowania występuje w formatach A3, A6, a najpopularniejszym i najczęściej wybieranym oraz pasującym do większości urządzeń i standardowych dokumentów jest A4. Kolejną istotną cechą, nad którą warto się zastanowić przed zakupem, jest szerokość folii, czyli liczba mikronów, a im większa jej wartość, tym folia do laminowania jest sztywniejsza i doskonale sprawdza się przy często używanych materiałach, zmniejszając przy tym jej podatność na jakiekolwiek uszkodzenia. My oferujemy Państwu różne szerokości, zaczynając od 60 mikronów, przez 80, 100, 125, kończąc na 250 mikronach. Kluczowym czynnikiem jest także wykończenie folii - chodzi tutaj o mat lub błysk. Folie błyszczące są częściej stosowane do dokumentów biurowych, dając elegancki wygląd materiałów, a dostępne folie matowe mają niezwykłą funkcję - odbijają światło, dzięki czemu odczytywanie treści zawartej na zalaminowanej kartce staje się o wiele łatwiejsze. Koniecznie trzeba też sprawdzić, czy dany typ folii będzie pasował do Państwa urządzenia. Niestety, nie w każdej laminarce można zastosować pierwsze lepsze akcesoria. W niektórych nie ma możliwości użycia najgrubszej folii. Jesteśmy przekonani, że w naszym sklepie czeka na Ciebie folia do laminowania, która spelni Twoje wymagania. 

Najlepsza folia do laminowania

Nasi doświadczeni producenci, typu Argo, HP czy Fellowes dbają, aby każdy produkt dostępny w naszej ofercie, spełniał ogólne wymagania i standardy wielu urządzeń na rynku. Asortyment sklepu bogaty jest także w miękkie folie do laminacji, które można bez problemu zwijać oraz folie samoprzylepne, które w łatwy i szybki sposób można przykleić w dowolnie wybranym miejscu. Popularne folie wyglądem przypominają prostokątną oprawkę pokrytą klejem po wewnętrznej stronie, który pod wpływem docisku lub temperatury, przywiera do kartki, tworząc z nim nierozłączną jedność, chroniąc tym samym zalaminowany dokument na długie lata. Idealna folia do laminowania czeka na Ciebie!

Zaufane Opinie IdoSell
4.85 / 5.00 536 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-05-19
super
2023-05-17
ok
pixel