MICHAŁ JANKOWSKI BIURONET Reviews with ekomi-pl.com
Darmowa dostawa od 299,99 zł

Długopisy biurowe żelowe, automatyczne

( ilość produktów: 925 )

Zawsze jest coś do napisania

Standardowego długopisu w zasadzie nie trzeba nikomu przedstawiać. Od ponad 80 lat. Stanowi on nieodłączny atrybut efektywnej pracy zawodowej oraz konstruktywnej nauki szkolnej. Jednak na przestrzeni tych lat długopis bardzo się zmieniał, zwłaszcza pod względem zastosowanych do jego produkcji technologii, które uczyniły pisanie nim jeszcze bardziej komfortowym i niezawodnym. Na szczególną prezentację zasługuje tutaj długopis żelowy, który przebojem wdarł się na rynek, oferując atrakcyjną alternatywę dla artykułów piśmienniczych z klasycznym wkładem tuszowym.    

Długopisy biurowe o żelowym wkładzie

Długopisy żelowe to udana próba połączenia nowoczesnych rozwiązań i nowoczesnego designu z tradycyjną koncepcją uniwersalnego długopisu. To odpowiedź na zapotrzebowanie rynku na niebanalny wygląd, wygodę użytkowania oraz wysoką jakość i precyzję linii. Żelowe długopisy różnią się od tych klasycznych swym wkładem, który w ich przypadku jest bardziej wodnisty, dzięki czemu łatwiej i efektywniej rozprowadza się po gładkim papierze, zachowując przy tym pełną estetykę zapisu. Standardowe długopisy najczęściej posiadają wkład olejowy, którym można pisać nawet po bardziej szorstkiej powierzchni.  

Tusz żelowy zrewolucjonizował rynek piśmienniczych artykułów biurowych. Dzięki łatwo wymiennym wkładom napełnionym żelowym tuszem, jakość tekstu pisanego tego rodzaju długopisem w zasadzie niczym nie odbiega od jakości pisma wykonanego tradycyjnym piórem. Żelowe długopisy biurowe miękko i płynie suną po kartce papieru, zapewniając przy zastosowaniu ultra cienkich wkładów uzyskanie linii pisania na poziomie zaledwie 0,2 mm grubości. Długopisy żelowe sprawdzają się doskonale podczas pisania zarówno na gładkich powierzchniach, jak i na papierze kredowym. Wysokiej jakości wkłady żelowe rysują wyraziste, szybkoschnące, nieblaknące i nie rozmazujące się linie o połyskujących odcieniach.  

Kolorowa radość pisania

Jedną z najciekawszych opcji dostępnych na rynku jest biały długopis żelowy przeznaczony do pisania na czarnych kartkach, który najczęściej jest odporny zarówno na wodę, jak i blaknięcie. Takie narzędzie jest przydatne zwłaszcza artystom, którzy mogą dzięki niemu nanieść białe detale w swoich pracach.

Ponadto w sklepie extrabiuro.pl można dostać wiele innych żelowych długopisów o zróżnicowanej kolorystyce pisania. Częstym wyborem Klientów są długopisy o niebieskim wkładzie żelowym, który wymagany jest przede wszystkim w szkole, biurach oraz wszelkiego rodzaju placówkach administracji publicznej. Nie bez przyczyny kolor niebieski uznawany jest nieoficjalnie za kolor urzędowy. Z kolei długopisy żelowe czarne, obok tych niebieskich, stanowią podstawowe narzędzie podczas pisania egzaminów studenckich czy szkolnych. Czarny długopis żelowy to zdecydowanie jedne z najczęściej wybieranych artykułów piśmienniczych z naszej oferty. Jeśli jednak szukasz wydajnych i solidnych przyborów do wyprawki szkolnej swojego dziecka, kolorowe długopisy żelowe od extrabiuro.pl również będą strzałem w dziesiątkę.  

Długopis żelowy od extrabiuro.pl to początek i źródło dobrego pisania

Producenci długopisów żelowych wyposażają je w mocny pigment, co sprawia, że nie blakną. Warto jednak zaznaczyć, że wyłącznie renomowane produkty mają taką żelową moc, a w sklepie internetowym extrabiuro.pl mamy ich pod dostatkiem!

U nas możesz wyposażyć swoje biuro w zapasy produktów papierniczych, skompletować wyprawkę szkolną dziecka, doposażyć swoją domową przestrzeń w niezbędne akcesoria, słowem - zapewnić sobie pełnię możliwości w zakresie nowoczesnych, wydajnych i designerskich artykułów biurowych.

Zachęcamy do przejrzenia oferty, w której znajdziesz długopisy żelowe takich producentów, jak np. Pentel, BIC, Penac, Pilot, Proffice, Corvina, Toma, Uni, Q-Connect, Rystor czy Schneider.

Nasze długopisy automatyczne żelowe po prostu kochają słowo pisane! Wybierz odpowiedni długopis i złóż zamówienie w extrabiuro.pl. My zajmiemy się resztą!

pixel