Darmowa dostawa od 299,99 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Druki akcydensowe

( ilość produktów: 341 )

Chociaż obecnie wiele rodzajów druków wypełnia się elektronicznie, druki akcydensowe są nadal niezbędne w wielu firmach i rodzajach działalności. W Extrabiuro znajdziesz szeroką gamę różnego rodzaju druków i druczków o różnym przeznaczeniu.

Druki akcydensowe dla transportu i budownictwa

Chociaż w biurach i zakładach pracy wiele oficjalnych dokumentów, jak faktury, jest wystawiana elektronicznie i drukowana w razie potrzeby, druki akcydensowe sprawdzą się wszędzie tam, gdzie nie ma możliwości pracy z laptopem i drukarką. Tego rodzaju artykuły papiernicze są niezbędne w pracy kurierów i kierowców, ale znajdują zastosowanie także w magazynach, sklepach i zakładach produkcyjnych. Dokumentacja prowadzona przy ich użyciu jest niekiedy obligatoryjna ze względu na przepisy prawa. Z druków korzystają na co dzień pracownicy usług budowlanych, kierownicy budowy i inspektorzy rozmaitych urzędów, ale także kadrowi i księgowi.

Karty biblioteczne i karty pacjentów

Różnego rodzaju druki i karty przydatne są także w miejscach obsługi klientów i pacjentów: przychodniach, gabinetach medycznych oraz szpitalach. Przechowywanie akt pacjentów i udokumentowanej historii choroby to obowiązek placówek medycznych, a okres ich przechowywania wynosi - z niewielkimi wyjątkami - 20 lat. W ofercie Extrabiuro znajdują się także karty biblioteczne i inne druki niezbędne w szkołach: dzienniki świetlicowe, zajęć pedagoga czy zajęć dodatkowych. W naszym sklepie znajdziesz zarówno bloczki samokopiujące, jak i bloczki z pojedynczymi kartkami.

Zaufane Opinie IdoSell
4.85 / 5.00 536 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-05-19
Bardzo szybka wysyłka, sprawna obsługa sklepu internetowego.
2023-05-17
ok
pixel