MICHAŁ JANKOWSKI BIURONET Reviews with ekomi-pl.com
Darmowa dostawa od 299,99 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Spinacz biurowy do papieru, kolorowe spinacze biurowe

( ilość produktów: 53 )

Polska myśl techniczna

Na początek warto zaznaczyć, że wynalazcą spinaczy biurowych, używanych na całym świecie od wielu już lat, jest urodzony w Krakowie, Józef Hoffman, uznawany jednocześnie za jednego z najwybitniejszych polskich pianistów. Co więcej, spinacz biurowy był tylko jednym z licznych wynalazków tego wybitnego Polaka, które zmieniły oblicze współczesnego świata. Wśród jego patentów warto również wymienić m.in. wycieraczki samochodowe, piec na ropę naftową czy zegar elektryczny.  

Popularne kolorowe spinacze biurowe od extrabiuro.pl

Spinacze do papieru to małe, odpowiednio wygięte kawałki drutu, które dzięki swojej formie doskonale nadają się do trzymania razem wielu arkuszy papieru. Są one zazwyczaj pierwszym wyborem do spinania dokumentów. Metalowe spinacze do papieru to produkty niedrogie, łatwe w użyciu i nie uszkadzają papieru tak, jak np. zszywki, klej czy taśma klejąca. Spinacze dostępne są w różnych rozmiarach i kształtach, więc ich dopasowanie do konkretnych potrzeb biurowych nie jest w żaden sposób utrudnione. Spinacze biurowe kolorowe są elementami, które cieszą się niesłabnącą popularnością zarówno wśród firm i instytucji użytku publicznego, jak i w zwykłych gospodarstwach domowych. Podstawowe ich funkcje sprowadzają się m.in. do spinania umów papierowych, plików dokumentów, są świetnym rozwiązaniem do skoroszytów, segregatorów, identyfikatorów, archiwów itp. Przy pomocy tego niewielkiego elementu jesteśmy w stanie trwale spiąć ze sobą od dwóch do nawet kilku arkuszy papieru, czyli wykorzystać jedno z kluczowych zastosowań spinaczy biurowych. Spinacz do papieru może być różny. Współczesny rynek oferuje różnorodne ich rodzaje, ze zróżnicowanymi parametrami. Zanim więc podejmiesz decyzję o zakupie konkretnego modelu spinaczy, poznaj ich najważniejsze cechy charakterystyczne.  

Różnorodność formy i kolorystyki, czyli spinacz spinaczowi nie równy

Wiemy już, że spinacze do papieru wymyślono w celu skutecznego, lecz tymczasowego spięcia ze sobą kilku kartek papieru. Równie ważne podkreślenia jest to, że spinacze, w odróżnieniu od zszywek, nie uszkadzają kartki, dzięki czemu tak zespolone dokumenty wyglądają estetycznie i pozostają fizycznie nienaruszone. Co istotne, nie wszystkie spinacze wyglądają tak samo. Oprócz zróżnicowanej wielkości spinacze mogą być okrągłe lub krzyżowe, przez co obie wersje różnią się między sobą pod kątem wizualnym. W ofercie extrabiuro.pl znajdziesz zarówno kolorowe spinacze, elementy o złotym odcieniu, jak i miedziane, metalowe spinacze do papieru, czyli klasyczne produkty, które nie tracą w żaden sposób na popularności. Wybór odpowiedniego modelu jest więc szeroki i nie powinien stanowić najmniejszego problemu. Co więcej, marki takie, jak np. Grand, Office Products, Yanda czy Dalprint gwarantują jakość, ergonomię oraz trwałe wykończenie kolorystyczne. Warto tutaj zwrócić szczególną uwagę na ozdobne spinacze do papieru firmy P&N Incood. Te produkty to już prawdziwa extra klasa wśród spinaczy!  

Biurowy spinacz o dowolnej długości i kolorystyce

Jednym z istotnych parametrów, który wpływa na ilość spinanych ze sobą kartek papieru, jest długość spinacza. Im jest on dłuższy, tym więcej kartek jest w stanie spiąć jednocześnie. Tutaj rozmiar ma naprawdę znaczenie.

W ofercie extrabiuro.pl znajdują się przeważnie:

·         Spinacze o długości 26 mm

·         Spinacze o długości 28 mm

·         Spinacze o długości 30 mm

·         Spinacze o długości 33 mm

·         Spinacze o długości 37 mm

·         Spinacze o długości 50 mm

Kolorowe spinacze biurowe dostępne są w różnych rozmiarach, od najmniejszych liczących 26 mm długości, po największe mierzące 50 mm. Spinacze metalowe mogą być srebrzyste lub złote, natomiast modele plastikowe oferowane są w bardzo zróżnicowanej kolorystyce – białej, niebieskiej, czerwonej, brązowej, fioletowej, żółtej, zielonej itd. Spinacze do papieru trafiają do naszych Klientów najczęściej w dedykowanych pudełkach, po 100 sztuk w jednym lub więcej. Spinacze mają jednak to do siebie, że często się gubią. Aby zniwelować ryzyko utraty tych elementów, można zaopatrzyć się w opakowania z magnesem, dzięki czemu trudniej będzie je zgubić. Duża część modeli spinaczy metalowy dostępnych w extrabiuro.pl posiada dodatkową powłokę z tworzywa sztucznego, która zapewnia piękne, wyraziste kolory. Różnorodność kolorystyczna świetnie sprawdza się podczas codziennej pracy biurowej. Pozwala m.in. na używanie spinaczy jako kolorowych zakładek, umożliwiając w ten sposób na przypisywanie poszczególnych barw do ważności dokumentów czy tez do ich rozdzielania. Biurowy spinacz może być również wykonany w całości z plastiku. Jego niezaprzeczalnym atutem jest cena oraz waga, a także duża elastyczność.  

Jakość w przystępnej cenie!

Spinacz biurowy w naszej ofercie to racjonalny zarówno pod względem jakości, jak i ceny wybór. Wysoką gatunkowość tych produktów potwierdzają tysiące zadowolonych Klientów korzystających z usług extrabiuro.pl. Sprawdź nasza ofertę i złóż zamówienie. My zajmiemy się resztą w sposób profesjonalny i na czas!

pixel