MICHAŁ JANKOWSKI BIURONET Reviews with ekomi-pl.com
Darmowa dostawa od 299,99 zł

Markery, flamastry do tkanin i profesjonalne, mazaki, foliopisy

( ilość produktów: 789 )

Malowanie jest wolnością!

Malowanie to sztuka ekspresji dostępna w zasadzie dla wszystkich bez względu na wiek i predyspozycje manualne. Ma ona znaczący i wymierny wpływ na rozwój intelektualny każdego z nas. Dzięki malowaniu, kreśleniu, rysowaniu odnajdujemy najlepszą dla siebie ścieżkę wyrazu, nie tylko pod względem artyzmu, ale również emocji. Poprzez malowanie znacznie poprawia się koncentracja, koordynacja, samoocena oraz umiejętności poznawcze. Jest to także świetny trening precyzji ruchowej dla dłoni.  

Flamastry profesjonalne, markery czy mazaki to niezawodne artykuły piśmiennicze o uniwersalnym zastosowaniu, które codziennie pomagają setkom tysięcy osób w realizacji ogromnej ilości zadań domowych, zawodowych i edukacyjnych.  

Markery mogą wszystko

Markery do pisania dają możliwość efektywnego wykonywania zarówno obowiązków służbowych, jak i realizowania swoich pasji.

Markety do malowania dostępne w extrabiuro.pl oferowane są w różnych odmianach i kolorach. Duża różnorodność tych produktów sprawia, że z całą pewnością znajdziesz idealny model dla siebie.

Marker do pisania po szkle to nie tylko uniwersalne zastosowanie, ale również wygoda podczas użytkowania. Specjalnie stworzony tusz zapewnia możliwość pisania nim po wielu różnych strukturalnie powierzchniach i materiałach, pozwalając uzyskać oczekiwany efekt w kwestii trwałości lub zmywalności. Markery do malowania to jedne z ulubionych narzędzi artystów wykorzystywanych do wykonywania grafik, projektów, rysunków i komiksów. Pozwalają uzyskać głębię koloru oraz precyzją kreski.

Nie można zapominać o promarkerach. To produkty znacznie trwalsze od zwykłych flamastrów oraz markerów. Dostępne w różnej kolorystyce pozwalają na pisanie nimi m.in. po metalu, ceramice i drewnie.  

Flamastry, zwane mazakami – narzędzia kompletne

Flamastry to jedne z najczęściej wybieranych artykułów wykorzystywanych do nie tylko do malowania, ale również pisania. Dostępne są jednak również profesjonalne flamastry do tkanin, a także flamastry zmywalne, zapachowe i dwustronne. W zestawach może znajdować się nawet 50 różnych kolorów. Mazaki są nieco grubsze od markerów i często mają pędzelkowe zakończenia. Do tej grupy często zalicza się także zakreślacze.

Flamastry profesjonalne świetnie sprawdzają się jako narzędzia do pozostawiania oznaczeń na różnego rodzaju przedmiotach. Znajdujący się w nich tusz jest bardzo intensywny i najczęściej także w wysokim stopniu trwały. Solidna końcówka flamastra sprawia, że litery, cyfry i symbole pozostawione na dowolnej powierzchni będą wyraźne.

Mazaki umożliwiają tworzenie schludnych i wyraźnych zapisków czy notatek. Doskonale sprawdzają się podczas szkoleń czy konferencji, umożliwiając swobodne pisanie po specjalnej tablicy. Flamastry profesjonalne oraz foliopisy wykorzystuje się również do poprawiania różnego typu powierzchni. Pozwalają na łatwe i szybkie odnowienie zabrudzonych lub poniszczonych materiałów. Świetnym przykładem są specjalne mazaki do tkanin, flamastry do malowania fug czy mebli, dzięki którym odnowienie tych powierzchni jest szybkie i mało kosztowne.

Mazaki do rysowania to także świetny sposób na ozdabianie wybranych przedmiotów czy materiałów, czy też wykonywanie dekoracji świątecznych lub urodzinowych.  

Topowe markery, flamastry, mazaki, foliopisy tylko w extrabiuro.pl

Markery, flamastry i mazaki to bardzo szeroka grupa produktów dostarczanych przez wielu różnych producentów. Wśród popularnych i godnych zaufania marek można wymienić m.in. firmę Pentel, Edding, UNI, Schneider, Toma, BIC, Faber-Castell oraz Stabilo.

Nasza oferta to coś więcej niż dostęp do renomowanych narzędzi do pisania, malowania czy korekcji. Profesjonalne mazaki, flamastry, markery możesz kupić nie tylko w zestawach, ale również na sztuki, inwestując tym samym w produkt, którego parametry (kolor, grubość i kształt końcówki) będą indywidualnie dostosowane do Twoich potrzeb.

Zachęcamy do przejrzenia naszej oferty, wybrania odpowiednich modeli flamastrów, mazaków lub markerów i złożenia zamówienia. My zajmiemy się resztą!

pixel